הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות, כל השיטות

כל אישה, וגם גבר אשר מסירים שיער מאזורים שונים בגופם ודאי מכירים היטב את הטרחה המתלווה להסרת שיער באופן קבוע. אחרי יום עבודה מעייף, שכל מה שמעניין אתכם זה להתקלח, לאכול ולהיכנס למיטה המפנקת, אתם צריכים להוסיף את המטלה הקטנה והמעצבנת הזו בזמן המקלחת. המשקיענים שבינינו ישמרו על רגליים חלקות כל הזמן, המשקיענים פחות יסתובבו עם מכנסיים ארוכים. הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו נכנסה גם לעולם הטיפוח, היופי והקוסמטיקה, וכעת ישנם אפשרויות רבות של הסרת שיער לצמיתות. איך זה עובד? מה הקריטריונים? וגם אילו שיטות קיימות בשוק? כל התשובות במאמר הבא.

שיטות שונות להסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות ניתן לבצע בכמה אופנים:

אפילציה: בשיטת האפילציה מחדירים מחט אל שורש השערה, אשר נותנת פולסים חשמליים לשורש ולאט לאט הורגת אותו. למעשה, שיטה זו פועלת על העובדה הידועה כי אם מונעים משורש השערה את אספקת הדם המובילה אליו חומרים חיוניים על מנת להתקיים, הוא פשוט מת. המחט דקיקה מאוד, ולכן רמת הדיוק המושגת היא גבוהה.
IPL: שיטה זו, או בשמה השני אינפרא אדום, היא שיטה אשר פועלת באמצעות הקרנת העור באמצעות קרן אור. קרן האור החמה מחממת את שורש השערה, משמידה אותו וגורמת לשערה לנשור. שיטה זו יעילה כמעט על כל סוגי העור, והיא נחשבת בטיחותית, ויכולה להתבצע על ידי כל קוסמטיקאית אשר עברה הכשרה.
לייזר: הסרת שיער בלייזר היא למעשה שיטה אשר עושה שימוש בקרן לייזר לצורך השמדת שורש השערה. בשיטה זו עושים שימוש במכשיר מיוחד המקרין קרן לייזר ישירות על השורש, ומחסל אותו.

לייזר או אינפרא?

הסרת שיער באמצעות לייזר היא אחת השיטות הפופלאריות ביותר בשוק, והיא גם בין הוותיקות. לרוב, אלו אשר מתלבטים בנוגע להסרת שיער באופן מקצועי אינם יודעים האם לבחור בשיטת האינפרא או בשיטת הלייזר. למעשה, אלו המתלבטים אשר להם שיער גוף ג'ינג'י או בלונדיני לא יכולים לבצע הסרת שיער באמצעות לייזר, ולכן צריכים לבחור בשיטה המתחרה. הסרת שיער באינפרא נחשבת שיטה פשוטה יותר, אך התוצאות לא בהכרח פחותות.