הסרת שיער לגברים

הסרת שיער לגברים, אין במה להתבייש

בעבר, הסרת שיער הייתה מנת חלקם של נשים בלבד. אידיאל היופי היה אישה חלקה ומטופחת, מה שהיה מצריך מנשים רבות להיפטר באופן קבוע משיער על הרגליים, הידיים, הגבות, הפנים, הגב, הבטן בית השחי ועוד. כיום, התרבות שלנו עברה שינוי, ותהליך הסרת שיער הפך מאוד פופולארי גם בקרב גברים. גברים רבים בוחרים להסיר את השיער מהחזה, מהכתפיים, מהגב, מהישבן ועוד. אם גם אתה מעוניין להצטרף לאידיאל היופי, ולהסיר שיער מאזורים שונים בגופך, המשך לקרוא את המאמר הבא.

שיטות שונות להסרת שיער בגברים  

הסרה של שיער הגוף בקרב גברים יכולה להתבצע באמצעות כמה שיטות:

  • גילוח: גבר יכול לעשות שימוש בסכיני גילוח, בדיוק כמו אישה, ולהיפטר משיער הגוף בקלות וללא כאבים.
  • שעווה: שיטה זו אומנם כואבת ואלימה מעט יותר, מאחר והיא שולפת את השערה מן השורש, אך היא מייצרת תוצאות חלקות למספר שבועות.
  • הסרת שיער לצמיתות: גברים רבים, ממש כמו נשים, בוחרים להוריד מעצמם את העול המתלווה להסרת שיער בכל פעם מחדש ומחליטים להסיר את השיער באופן מקצועי ולצמיתות. הסרת שיער לצמיתות יכולה להתבצע באמצעות אפילציה מכשירי אינפרא אדום ולייזר.

מה הם ההבדלים בין הסרת שיער לגברים לבין הסרת שיער אצל נשים?

הסרת שיער לגברים שונה מאוד מהסרת שיער בקרב נשים. הנה מספר פרמטרים משמעותיים אשר יוצרים את ההבדל:

  • אצל רוב הגברים, בניגוד לנשים, צומח שיער על פני הגוף באזורים שונים ללא גבולות ברורים. גודל האזור המטופל יכול להיות גדול יותר, וצפיפות השיער יכולה להיות גדולה הרבה יותר.
  • צמיחת השיער באזור הבטן או החזה בקרב גברים מושפעת מאוד משינויים הורמונליים המתרחשים בגוף. לחץ וסטרס יכולים להגביר את צמיחת השערות באזורים ההורמונליים בקרב גברים, הרבה יותר מבקרב נשים. לכן, על מנת להסכים על תוצאות טיפול רצויות מצד המטפל ומצד הגבר המטופל חשוב מאוד להעמיד סטנדרטים מאוד ברורים להצלחה בתוך הסכם חתום ומסודר.
  • במרבית המקרים תהליך הסרת שיער לגברים עשוי לקחת זמן רב יותר מאשר אצל נשים. לעיתים נדרשים עד כ- 20 טיפולים ואף יותר על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.