הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים, שיטות וטיפים

הסרת שיער בפנים יכולה להתבצע בשיטות שונות, באופן עצמאי בבית או באמצעות קוסמטיקאית. ניתן לגלח את השיער, למרוט בשעווה, לבצע אפילציה, או להסיר את השיער בשיטה הפופולארית ביותר שהיא שיטת הלייזר. השיער בגופנו נחלק לשני סוגים עיקריים: שיער דק ועדין ושיער עבה וגס, המכונה גם שיער טרמינלי. שיער טרמינלי הוא שיער שקל מאוד לטפל בו בשיטת הלייזר. השערה העבה קולטת היטב את קרן הלייזר, ולכן צמיחתה נפגמת בצורה מהירה יחסית. הבעיה העיקרית היא שהשיער בפנים הוא לרוב שיער עדין ודק, ולכן צריך מספר רב של טיפולים, וקוסמטיקאית מיומנת ומקצועית על מנת לקבל תוצאות טובות מהטיפול.

דברים שחשוב שתדעו על הסרת שיער בפנים

לפני שאתם פונים לטיפול של הסרת שיער בלייזר בפנים חשוב שתדעו כמה פרטים חשובים:

  • ברגע בו מתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר, בעיקר מאזור הפנים, חשוב מאוד להקפיד על סדרת טיפולים קבועים ללא הפסקות ארוכות בין טיפול לטיפול, ולהישאר מחויבים כמה שניתן לתהליך. הפסקות ארוכות מידי בין טיפול לטיפול יכולות לפגום בתוצאות.
  • לפני כל טיפול בלייזר יש לגלח את אזור הטיפול היטב על מנת שהשערות לא יקלטו את קרן הלייזר ויפגמו באיכות הטיפול. נכון שלגלח שיער מהפנים עשוי להישמע נוראי, אך הדבר חיוני ביותר להצלחתו של הטיפול.
  • לעיתים טיפולי הסרת שיער בלייזר עשויים ליצור פיגמנטציה על גבי העור אשר לוקח לה זמן מה להיעלם. לרוב, הפיגמנטציה נוצרת בעקבות חשיפה לשמש, ולכן חשוב מאוד לברר לפני תחילת הטיפול מה הם ההנחיות, והאם יש צורך להפסיק את הטיפול בחודשי הקיץ.

אז איפה מתחילים?

החלטתם שאתם מעוניינים לבצע הסרת שיער בפנים בשיטת הלייזר? החלטה מצוינת. בראש ובראשונה עליכם לחפש מכון יופי אשר מוסמך לבצע טיפולי לייזר, וקוסמטיקאית מלומדת ומנוסה בהסרת שיער מהגוף ומהפנים. קוסמטיקאית טובה ואמינה תדאג ליידע אתכם אם לדעתה לטיפול לא יהיו אחוזי הצלחה גבוהים. לאחר מכן, חשוב מאוד שתבדקו מה שם המכשיר בו עושה הקוסמטיקאית שימוש, ותערכו עליו מחקר קטן, תקראו ביקורות והמלצות על טיפולים אשר נעשו באמצעות המכשיר, והאם הוא מומלץ לסוג השיער שלכם.