הסרת שיער

הסרת שיער, לא לנשים בלבד

מכל מקום ומכל פינה מציצים עלינו דוגמנים ודוגמניות, יפים ויפות, חלקים, רזים ומחויכים. לכולנו יש את הרצון הפנימי הזה להיראות קצת כמו הדוגמנית בתמונה או הדוגמן בפרסומת, ולהתאים עצמנו לסטנדרטים של יופי המקובלים בחברה. הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת לנו לשפץ, לסדר ולהוריד כל מה שלא נראה, להסתכל במראה ולהיות מרוצים. אז אנחנו צובעים את השיער, מיישרים את השיניים, מבצעים ניתוחים קוסמטיים, טיפולי אנטי אייג'ינג, יורדים במשקל, מחטבים את הגוף באמצעות הספורט, וגם מסירים את השיער.

שיטות שונות להסרת שיער

ישנו מגוון רחב של שיטות שונות להסרת שיער:

  • גילוח: השיטה הקלה והפשוטה ביותר להסרה של שיער מהרגליים, בית השחי ומקומות אחרים בגוף היא באמצעות סכין גילוח. זו היא שיטה אשר מאפשרת הורדה של שיערות מהגוף באופן עצמאי ופשוט, ללא כאבים.
  • שעווה: בעוד שיטת הסכין משאירה את האזור חלק לכמה ימים, שיטת השעווה אמנם כואבת מעט יותר, אך היא מותירה את הרגליים חלקות לתקופה של כשלושה שבועות. לרוב, הסרה של השיער בשעווה נעשית במכון יופי על ידי קוסמטיקאית מקצועית.
  • קרמים: שיטה נוספת להסרה של השיער היא באמצעות קרמים הנמכרים ברשתות השונות, כאשר מריחה של הקרם מסירה את השיער. שיטה זו יעילה בעיקר בעבור אזורים קטנים בגוף.
  • מכונה ביתית: ישנן מכונות ביתיות אשר תולשות את השערה מן השורש, ומשאירות אזור חלק לטווח של שבוע עד שבועיים.
  • אפילציה: שיטה להסרת שיער באמצעות צריבת שורש השערה וביטול אפשרות הצמיחה מחדש.
  • הסרת שיער בלייזר: שיטה פופולארית להסרה של שיער מחלקים שונים בגוף באמצעות הקרנת קרן לייזר על שורש השערה, וצריבה של השורש לצורך הריסתו.

קצת על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער באמצעות לייזר היא אחת מהשיטות הפופולאריות ביותר כיום. היתרון הגדול של השיטה הוא שבאמצעות סדרה של טיפולים ניתן להפחית משמעותית את כמות השיעור, ואפילו להסיר אותו לצמיתות. שיטת הלייזר אינה יעילה בעבור אנשים בעלי שיער בלונדיני או ג'ינג'י על פני הגוף, אך יעילה מאוד בעבור סוגי השיער האחרים. באמצעות הלייזר ניתן להסיר שיער ברגליים, במפשעות, בבית השחי, בידיים, בפנים, בבטן, בגב, ולמעשה כמעט בכל מקו בו חפץ המטופל.