מילוי קמטים

מילוי קמטים, לא למבוגרים בלבד

את קמה בבוקר, מצחצחת את השיניים, שוטפת את הפנים, מנגבת ונעמדת מול המראה. מורחת אייליינר, שמה מסקרה, ופתאום הוא מופיע, קמט קטנטן אך עקשן בזווית העין. מבט חטוף גורם לך למצוא עוד אחד, ואחד נוסף באזור השפה, וגם כמה באזור המצח. איפה הם היו? למה הופיעו ככה פתאום? ומה עלייך לעשות עכשיו? כל התשובות במאמר הבא.

מאיזה גיל מומלץ לבצע טיפולי מילוי קמטים

אז נכון, את עוד לא בת 40, וכבר ממלאים את פנייך קמטים קטנים באזורים מעצבנים, אך אל דאגה, עומדים בפנייך אפשרויות שונות לטיפול במצב, וככל שתתחילי מוקדם יותר לטפל בתופעה, כך תוכלי להשיג תוצאות טובות הרבה יותר. טיפולי מילוי קמטים ויצירה של עור פנים צעיר וחלק נחלקים לשני חלקים עיקריים:

  • טיפולים שונים אשר נועדו להעלמת קמטי הבעה: קמטי הבעה הם קמטים אשר נוצרים בעקבות שימוש חוזר ונשנה בשרירי ההבעה בפנים, אשר מצויים ממש מתחת לעור. שנים של כיווץ השרירים והרפייתם לצורך הבעות פנים שונות, יוצרים חריצים וכיווצים, אשר בבוא היום הופכים לקמטים קבועים. קמטים אלו מופיעים באזור גיל ה- 20, והופכים להיות מקובעים כבר בגילאי ה- 30. לכן, ככל שתקדימי לבצע טיפול בקמטים אלו, כך תזכי לתוצאות טובות הרבה יותר
  • טיפולים שונים להעלמת קמטי גיל: קמטי גיל הם קמטים אשר נוצרים בעקבות חוסר גמישות של העור, המופיע באזור גיל הארבעים. חשוב לדעת להבחין בין השניים, ולבצע טיפולים בהתאם לסוג הקמט.

בוטוקס לפנים חלקות

מילוי קמטים יכול להתבצע באמצעות שיטה פופולארית המכונה בוטוקס. זו היא שיטה באמצעותה מחדירים רעלן אל העור, כאשר תפקידו של רעלן זה הוא מאוד ברור: לגרום להרפיה של שרירים בפנים אשר היו מכווצים זמן רב. רוב הקמטים בפנים נוצרים בעקבות כיווץ ממושך של שרירים, ולכן, רעלן אשר משחרר חומרים מרפים, מסייע בשחרור והחלקת הקמטים. את הרעלן מחדיר הרופא הישר לאזורים בהם מופיעים הקמטים, על מנת ליצור את ההשפעה המהירה והטובה ביותר על הקמט. חשוב לציין כי שיטה זו אינה יעילה בקמטים אשר נוצרו כתוצאה מתהליך ההזדקנות, אלא רק בעבור קמטים הנוצרו בעקבות כיווץ ממושך של השרירים.