אנטי אייגינג

אנטי אייג'ינג, להחזיר את השעון לאחור  

אף אחד מאיתנו לא רוצה להזדקן. עם הזקנה מגיעים גם התמודדויות קשות כמו: מוות, אובדן של חברים ובני משפחה יקרים ואהובים, וגם איבוד הכושר הגופני ושינוי ביכולות של הגוף. יחד עם זאת, תהליך ההזדקנות משפיע גם על העור, מה שגורם להיווצרות של קמטים ברחבי הפנים והגוף. עם התפתחות הטכנולוגיה, והגילויים החדשים והמסעירים של עולם הרפואה והמדע, התפתח גם תחום פופולארי וחדשני, המכונה אנטי אייג'ינג. תחום זה למעשה עוסק בחקר תהליכי ההזדקנות הטבעיים של הגוף ובגורמים השונים אשר משפיעים על תהליך זה. חקר תהליכי ההזדקנות מאפשר פיתוח של קרמים, תכשירים, תרופות וטיפולים, אשר יכולים לסייע בהאטת תהליכי ההזדקנות, ולהקנות לעור הפנים מראה חלק ובריא הרבה יותר.

העלמת קמטים בצורה נכונה

על מנת לטפל בקמטים המופיעים על גבי העור כמו שצריך, יש לבחון בצורה קפדנית מה הוא סוג הקמט בו אנו מעוניינים לטפל. הפנים שלנו מתמלאות בקמטים שחלקם נוצרים בעקבות ההבעות השונות שאנו מבצעים במהלך חיינו, וחלקם נובע מתהליך הזדקנות אמיתי. לכן חשוב מאוד לבחון היטב לפני שניגשים לטיפול כי הוא עדיין אפקטיבי לסוג הקמטים בהם אתם מעוניינים לטפל. העלמת קמטים לרוב ניתן להשיג באמצעות טיפול כירורגי המכונה "מתיחת פנים". במהלך הליך זה, חותך הפלסטיקאי חתכים שונים מהעור, ומותח את העור הנותר מחדש. המטרה בטיפול שכזה היא להצעיר את עור הפנים, אך למנוע יצירה של מבט מופתע, או חוסר יכולת להזיז את הפנים, ולהביע לאחר הטיפול.

טיפולי אנטי אייג'ינג למילוי קמטים

טיפולי אנטי אייג'ינג למילוי קמטים יכולים להתבצע באמצעות שיטה פופולארית המכונה בוטוקס. מילוי של קמטים יכול להתבצע באמצעות חומרי מילוי זמניים וחומרי מילוי קבועים. על מנת לבצע מילוי נכון של הקמטים, ושמירה על התוצאה לאורך זמן מומלץ מאוד להתאים את חומר המילוי, כך שתיווצר תוצאה חלקה ונעימה, ולא תוצאה בולטת מידי ולא מחמיאה. על אף שרובם הגדול של החומרים אשר משמשים למילוי קמטים בפנים הם זמניים, דווקא הם מעניקים לפנים מראה טבעי וחלק, וכיום הם גם מחזיקים יחסית הרבה מאוד זמן מבעבר.