איפור פנים

איפור פנים לשיפור המראה והתחושה

יש לנו בדיוק שמונה שניות ליצור רושם ראשוני על האדם שמלונו. רושם ראשוני נוצר רק פעם אחת, ולכן חשוב מאוד להשקיע, להתנהג בהתאם וכמובן להראות טוב. הפרמטר הראשון בו מתבונן האדם איתו אתם מדברים הוא הפנים. האם אתם חייכנים, האם אתם מביעים תחושת ביטחון, מה אומרות העיניים ועוד. אחת הדרכים ליצור רושם ראשוני מצוין הוא להראות מטופחים ומסודרים, והדרך הטובה ביותר לכך היא באמצעות איפור פנים. איפור של הפנים בצורה נכונה יוצר מראה נעים ומקצועי ומשפר את המראה בכמה וכמה מונים. יחד עם זאת התחושה העצמית משתפרת, והביטחון גדל.

טיפים לרכישת איפור פנים

על מנת להראות במיטבך, וליצור רושם ראשוני חיובי, חשוב מאוד לדעת ולבחור את מוצרי האיפור בצורה נכונה. קבלי כמה טיפים שיסייעו לך בבחירה:

  • בחירה על פי גוון העור: לא כל מה שמתאים לחברה שלך יתאים גם לגוון העור שלך. בין אם מדובר בסומק, בצלליות או במייקאפ, אל תרכשי מוצרים אלו על סמך ניחוש, עשי שימוש בטסטר בחנות לפני שאת רוכשת את המוצר.
  • בחירה על פי סוג העור: לכל אישה סוג עור שונה. יש נשים בעלות עור שמנוני, ויש נשים בעלות עור יבש או כאלו הסובלות מאקנה במיוחד. חשוב מאוד להתייעץ עם יועצת לגבי סוג האיפור המתאים לסוג העור, ומומלץ גם לרכוש איפור פנים המכיל מסנני קרינה.
  • תקציב: לבסוף, ישנו מגוון רחב של חברות אשר מוכרות מוצרי איפור שונים, במחירים שונים. בחרי במוצרי האיפור המתאימים לתקציב אותו תכנת להוציא, וחלקי את התקציב בצורה מושכלת ביו המוצרים השונים.

איפור עיניים מוצלח

חלק משמעותי מאוד באיפור פנים מחמיא הוא איפור נכון של אזור העיניים. על מנת ליצור איפור עיניים מחמיא ומוצלח חשוב לדעת לבחור את הגוונים השונים המתאימים לצבע העור, ולדעת לשלב ביניהם בצורה נכונה. נוסף על כך, מומלץ להתאים את הצבעים של האיפור לגוונים של הביגוד אותו את מתעתדת ללבוש. מומלץ לכל הנשים לפנות לייעוץ מקצועי לגבי הגוונים וסוג האיפור אשר מתאים לפנים, ולהתאפר אחר כך בהתאם.