איפור מעושן

הכל על איפור מעושן

איפור מעושן היא שיטת איפור הדומה לעשן, כלומר מטושטש וכהה. צורת איפור זו לרוב משלבת גוון אחד, אשר מרוח על גבי העפעף ויוצר מסגרת לעיניים, אך לעיתים ניתן לשלב כמה גוונים יחד, דומים זה לזה, אשר מטושטשים בצורה טובה. סגנון איפור זה הוא פשוט אך מתוחכם, קל מאוד לביצוע אך ייחודי. הוא תמיד נראה יפה, מעורר השתאות ומרשים, הוא יוצר מסגרת לעין, ומבליט את צבעה. שיטת איפור זו הפכה פופולארית מאוד בשנים האחרונות, וחברות רבות מציגות דוגמניות בעלות עיניים מעושנות בפרסומות ובשלטי חוצות. אם גם אותך מעניין כיצד להתאפר בצורה זו, המשיכי לקרוא.

כיצד ניתן לאפר עיניים בסגנון מעושן?

איפור מעושן היא שיטת איפור פשוטה הכוללת כמה שלבים עיקריים:

  • בשלב הראשון מניחים את הרקע לאיפור, כלומר נמרח מייקאפ, צללית או קונסילר על גבי העפעף, עד לגבה.
  • בשלב השני נבחר את הגוון הכהה באמצעותו אנו מעוניינים לעטר את העין. ניתן לבחור בצבעי שחור, חום, אפור כהה, סגול ואף בורדו. את הצללית נמרח על גבי גלגל העין כולו.
  • כעת, באמצעות מברשת נקייה נמרח מעט את הצללית, ונטשטש אותה לכיוון הרכות, עד שייווצר מראה חתולי.
  • כעת, נוסיף מריחה של צללית בהירה על גבי עצם הגבה, בזווית העין בלבד.
  • אם ברצונך ליצור מראה חתולי אף יותר, תוכלי להוסיף אייליינר הנמשך גם מחוץ לזווית העין.
  • כעת, על מנת להשלים את המראה המעושן, חשוב לתחום גם את קו הריסים התחתון, ולמרוח צללית כהה גם בתחתית העין.

איפור מעושן מקצועי

אלו העוסקים באיפור מקצועי יודעים ליצור מראה מעושן בצורה מיוחדת ומתקדמת. נכון, כל אחת יכולה ליצור מראה עיניים מעושן בקצת מאמץ, אולם מאפרים מקצועיים יכולים ליצור את המראה המושלם, ולשדרג את המראה המעושן הסטנדרטי. המתמחים באיפור מקצועי מוסיפים על המראה המעושן מספר אלמנטים והופכים אותו למעושן אטרקטיבי ועכשווי. תוספת של צלליות בגוונים מבריקים, או שילוב של כמה גוונים מטושטשים היטב זה בזה, הופכים את המראה למעניין. השלמת המראה המיוחד נעשית על ידי הוספה של ליפסיטק בגוון העור לצורך עידון המראה, או בגוון אדום, על מנת להפוך את המראה לדרמטי.