מהי קוסמטיקה טבעית?

מהי קוסמטיקה טבעית

מהי קוסמטיקה טבעית?

העור שלנו הינו האיבר הגדול ביותר בגוף! משקלו הממוצע הינו כ- 4 קילוגרמים והוא מתפרס על פני כולנו. העור שלנו בא במגע עם חומרים יום יום אותם הוא סופג. כאשר מדובר במוצרי קוסמטיקה אותם מורחים על הגוף אנחנו בוחרות במה להזין את עורנו, הזנה זו של העור דומה מאוד לבחירת האוכל אותו אנחנו אוכלות כי בשני המקרים חומרים אלו נספגים בגוף ומגיעים בסופו של דבר אל מחזור הדם. בעשרות השנים האחרונות חדרה למודעות הציבור חשיבות בחירת המזון שאותו אנחנו אוכלות וזה לצורך שמירה על גוף בריא לאורך שנים רבות. יחד עם זאת, החשיבות שבשימוש בקוסמטיקה שאינה תזיק לעור ולבריאותנו לאורך זמן עדיין לא חדרה לתודעת הציבור ולכן הגיע הזמן להכיר את הקוסמטיקה הטבעית מבית לה מארין.

מהי קוסמטיקה טבעית?

קוסמטיקה טבעית הינה שם המתאר מוצרי יופי וטיפוח אשר מקורם בטבע ושאין התערבות של חומרים סינטטיים שיוצרו במעבדה ושמוגדרים כחומריים כימיים. מוצרי. תהליכי הייצור של מוצרי הקוסמטיקה הטבעית חייבים להתבצע ללא כל התערבות סינטטית. המושג "קוסמטיקה טבעית" או "קוסמטיקה אורגנית" יכול לבלבל ולא בכדי. גם כאשר מדובר במזון שמקורו מהטבע אנחנו נתקלים במושג אורגני או תעשייתי, כמו כן גם כאשר ניגשים לחיפוש מוצרי קוסמטיקה טבעית צריך לשים לב. לא פעם ייכתב על מוצר קוסמטיקה שהינו "טבעי" אך צריך לשאול גם מהו מקור החומרים, אם לדוגמא מקור הרכיבים הינו בחוות גידול בה מרססים את הצמחים טרם הם הופכים למוצרי הצריכה הסופיים הרי שגם כאשר נמרח את הקרמים והמוצרים השונים על עורנו נספוג גם את כימיקלי הריסוס הרעילים.

אז איך בוחרים מוצרי קוסמטיקה טבעיים באמת?

כאמור, צריך לדעת מהו מקור הרכיבים. כאשר מחפשים לקנות מוצרי קוסמטיקה טבעית צריך לעשות מחקר קטן ולברר האם מקור המוצרים בחווה חקלאית ואם כן האם הינה חווה אורגנית או כזאת המשתמשת בריסוסים. ישנם מקומות טבעיים בעולם הנהנים מטבע בריא וחסר ריסוסים, מקומות אלו כמו למשל אזור הים הצפוני שבגרמניה מכילים גידולים טבעיים בעלי סגולות מרפא וטיפוח המתאימים באורח פלא אל גוף האדם.

> בקרי באתר https://ivria.co.il למידע שמעניין כל אישה!

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.