שימוש בשמן לפני מיטת שיזוף

מיטת שיזוף

שימוש בשמן לפני מיטת שיזוף

בעבר אם רצית לתפוס קצת צבע לעור, היית צריך לחכות לעונת הקיץ אשר הביאה עמה את השמש. לרוב חשיפה מבוקרת לשמש בחוף הים, בבריכה או בכל מקום אחר הייתה עושה את העבודה ומעניקה לעור שלך גוון שזוף. אולם כיום, כל אדם יכול להעניק לעורו מראש שיזוף בכל עונה באשר היא. אם אתה חש כי העור שלך חיוור מדי ודורש צבע קצת יותר חי, כל שעליך לעשות זה להגיע לאחד ממכוני השיזוף הממוקמים באזורך וליהנות מתהליך שיזוף איכותי במיטת שיזוף בעמידה או שכיבה שיעניקו לעורך את הצבע הרלוונטי לך.

כיצד לבחור מכון שיזוף

מכיוון שמדובר במכונות שיזוף שבהעדר שימוש נכון בהם ניתן להזיק לעור ולגרום לו לכוויות, חשוב מאוד לבחור רק במכוני שיזוף שאושרו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי. כמו כן, שים לב שמכונות השיזוף  או מיטות השיזוף באותו המכון אושרו אף הם לשימוש על ידי אותו הגורם. מלבד זאת, חשוב מאוד להיצמד ללוחות הזמנים שקבע מנהל המזון והתרופות האמריקאי בקשר לשיזוף הרלוונטי ולא לעבור אותם. חשוב מאוד בכדי להעניק לעור שיזוף איכותי בצבע הרצוי לך, למרוח שמן מזין כלשהו על העור בטרם אתה נכנס למכונת השיזוף. מטרת השמן היא לפתוח את הנקבוביות בעור ולאפשר לעור שלך לקבל את הצבע הרלוונטי ולא להישרף. מכוני שיזוף יכולים להיות מסוכנים במידה ואין להם את האישור הרלוונטי לפעול וכן, במידה והם אינם בקיאים ומקצועיים כדי הצורך בכדי להנחות את המשתמשים במכונות השיזוף שלהם, כיצד להשתמש במכונות השיזוף, לאיזה פרק זמן ועוד.

כיצד תשמור על עורך במכונת שיזוף

כאמור, מלבד שימוש בשמן לפני שנכסים למכונת השיזוף ובחירה במכון שיזוף בעל אישורים רלוונטיים, חשוב שלא למרוח מקדם הגנה בטרם אתה נכנס למכונת השיזוף כיוון שזה לא ישיג עבורך את התוצאה הרלוונטית לך. מעבר לזאת, בכדי שהעור לא יפגע באופן כלשהו או שתיווצר בו אדמומיות רצוי לא למרוט שערות בשעווה בטרם נכנסים אל מכונת השיזוף או מיטת השיזוף. כמו כן, יש להימנע מלהגיע באופן יומיומי אל מכון השיזוף בכדי לקבל שיזוף מכיוון שדבר מעין זה יכול לפגוע בעור וכן, חשוב מאוד שלא להשתמש בדורדוראנט או בושם בטרם נכנסים אל מיטת או מכונת השיזוף ולהיכנס אל מכונת השיזוף עם אמצעי הגנה המגנים על העיניים. חשוב לשמור על כל ההנחיות רלוונטיות בכדי שמיטת השיזוף או מכונת השיזוף תממש את מטרותיה עבורך ולא תפגע בך באופן כלשהו.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.