טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה

עור הפנים שלנו זו המראה החברתית והאישית שלנו, הדבר הראשון שמסתכלים עליו זה על הפנים , וכאשר אנו מרגישים שלמים ובטוחים עם עצמנו כך גם העור מקרין ומרגיש כך, לא פעם יש חוויות כאלו ואחרות שאנו עוברים במהלך החיים היכולים להשפיע באופן ישיר על עור הפנים וזה באופן מידי נראה על עור הפנים.

זה בא לידי ביטוי  ע"י כתמים הנוצרים על עור הפנים, זה יכול גם להופיע מהשמש החזקה ובכל זאת איך ניתן למצוא את הטיפול היעיל כדי שהפיגמנטציה לא תפריע להמשך אורח החיים שלנו? בעזרת טיפול בפיגמנטציה ע"י קוסמטיקאית מקצועית הפיגמנטים בעור יקבלו טיפול הולם ולא יבלטו , אבל בשביל שזה יקרה עיקר העבודה תלויה בקוסמטיקאית מומחית ומקצועית בתחום.

ובמקום מסודר שיש בו את כל הטכנולוגיה המתקדמת המתמחה בתחום הקוסמטיקה בכלל ובתחום הפיגמנטציה בפרט.

אל מי פונים?

כדי לבדוק את הפיגמנטציה בעור יש לפנות לקליניקה של ד"ר ללוש המתמחה בתחום הקוסמטיקה הרפואית, אחת כזו נמצאת ברמת גן ד"ר ללוש מומחית בתחום המספקת מגוון רחב של טיפולי פנים מקצועיים וכן בין היתר גם טיפול בפגימנטציה. תחילה יש את פגישת אבחון ולפי סוג העור ומספר שאלות כבר מהטיפול הראשון ניתן לראות הבדל בין מה שהיה קודם לכן לבין מה שבוצע לאחר הטיפול.

היעילות, המקצועיות והיחס האישי זה מה שמוביל את הטיפול לאפקטיבי הרבה יותר. כתוצאה מכך רמת הטיפול מותאמת בדיוק ללקוחה ומאפשרת לה ללמוד יותר על עור הפנים הספציפי שלה ובכך לתחזק ולדעת יותר מה היא צריכה לעשות לפני הטיפול, במהלך הטיפול ולאחר הטיפול.

זה לא מתחיל ונגמר בהעלמת הכתמים זה גם התחושה שיש על מי לסמוך בעיקר כאשר מדובר בנושא כה רגיש כמו טיפול בפיגמנטציה ולכן הפתרון הטוב ביותר זה לפנות אל קליניקה המתמחה בתחום והיא אצל ד"ר ללוש.

טיפולים מאין אלו נעשים בשקיפות מלאה ע"י המומחים בקליניקה ובכל שאלה שאינה ברורה ניתן לפנות ולקבל מענה. יחד עם זאת בתחילת כל שלב טיפול ניתן הסבר מדויק בדיוק מה הולכים לבצע ובכך המטופל הרבה יותר שלו ורגוע ויכול להרגיש טוב שהוא נמצא בידיים שיודעות מה הן עושות.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.