מקומות מומלצים לעיסוי בתל אביב

עיסוי בתל אביב עד הבית

מקומות מומלצים לעיסוי בתל אביב

אין זה סוד שבמהלך השנים נפתחו בישראל, לא מעט מכוני ספא ועיסוי שמעניקים טיפולים מסוגים שונים למטופלים אשר מגיעים לאזור. מקומות אלו נפתחו, הן בהשראת טיפולי עיסוי שישראלים אוהבים לקבל כשהם נוסעים לתאילנד ולמדינות אחרות, והן כתוצאה מפריחתם של מוסדות אקדמיים שמלמדים עיסוי וטיפול במגע.

בתל אביב, אפשר למצוא שורה ארוכה של מקומות מומלצים לעיסוי, בין אם מדובר בקליניקות ומקומות של מעסים אשר מפעילים את המקום באופן עצמאי, לעיתים בבית שלהם ולעיתים בקלינקות שהם שוכרים, ולא פעם מדובר במכונים שמאגדים בתוכם שורה של מעסים אשר כל אחד מתמחה בסוג עיסוי אחר.

ניתן למצוא, כאמור, טיפולי עיסוי מסוגים שונים, החל מעיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, עיסוי ספורטאים, עיסוי לנשים בהריון, עיסוי רקמות עמוקות ועוד. כל אחד מסוגי העיסויים הוא שונה, הן באופן עבודת הידיים, הכוח שמופעל על הגוף וכן האזורים בהם נהוג לבצע את העיסוי. למשל, עיסוי ספורטאים יטפל בכל טיפולי עיסויהשרירים, בעוד שיש סוגי עיסויים שיטפלו בעיקר בכתפיים, גב או צוואר. הכל שאלה כמובן, מה הלקוח רוצה ובאיזה המעסה מתמחה.

היכן ניתן למצוא מקומות מומלצים לעיסוי בתל אביב

כפי שציינו, ניתן למצוא בתל אביב קליניקות שונות של עיסוי. חלקן פועלות במרכז העיר על ידי מעסים פרטיים, אשר הפכו חדר מסוים בדירתם לקליניקה או שכרו קליניקה לעיסוי. אחרות פועלות בשכונות בפרברי העיר או באזורי בילוי שונים, כך למשל אפשר למצוא קליניקות בנמל תל אביב, רמת החייל ועוד.

במקרים רבים מקומות מומלצים לעיסוי במרכז, הם הרבה יותר ממקום בו אפשר לקבל עיסוי בתל אביב עד הבית, מדובר על ספא של ממש, שכולל גם בריכות טיפול, עיסוי דגים לרגליים, בית קפה וכן אולמות לשיעורי יוגה ועוד. יש לומר שמעסים רבים מבצעים גם טיפולי שיאצו וטיפולים אחרים, או מעסיקים מטפלים אחרים שיכולים לבצע טיפולים אלו. כך הם מציעים ללקוחות שלהם סל טיפולים נרחב, ממנו הם יכולים במהלך יום טיפולים אחד או במהלך של מספר ימי טיפולים על פי בחירתם.

אותם מקומות מומלצים זוכים כמובן לחוות דעת חיוביות וביקורות טובות באינטרנט ובכלל.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים