שתלים

שתלים

שתלים

סובלים ממחסור של שיניים בפה? במקום לתת לבעיה הזו להשפיע על אורח חייכם וכן על הביטחון העצמי, כדאי שתכירו את היתרונות של התקנת שתלים דנטליים בפה. השתלים מהווים את הפתרון האידיאלי לחוסר של שן אחת או יותר בפה, זאת במידה ונוסף לכותרת השן חסר גם שורש השן המשמש לעיגון וקיבוע של השיניים אל הלסת.

מה התפקיד של השתלים בפה וכיצד הם יסייעו במקרה של חוסר שיניים בפה? נרחיב על כך במאמר הנוכחי.

מה היתרונות של שתלים דנטליים?

במקרה של שורש שן יציבה וחזקה מספיק, ניתן יהיה להשלים את השיניים החסרות בפה באמצעות התקנת כתרים מלאכותיים שיחליפו את כותרות השן הנראות בפה. המצב שונה כאשר קיימת פגיעה גם בשורש של השיניים, כיוון שצריך להחליף אותו באמצעי מלאכותי וחזק מספיק להחזיק את כותרת השן במקומה – שאמצעי זה הינו שתל דנטלי המותקן בלסת, ועליו מקובעת כותרת השן המלאכותית שהינה כתר עשוי חרסינה לרוב.

השיטות להשתלת שיניים הקיימות כיום מתבססות על מגוון טכניקות, כאשר כל אחת מהן מאפשרת למטופלים להחזיר את החיוך היפה לפיהם, וכן גם את התפקוד המלא והחשוב של השיניים המשמשות ללעיסה ודיבור תקין. בעבר כדי להשלים שיניים חסרות היה צריך להתקין בפה אמצעים מסורבלים כמו שיניים תותבות או גשרים, אך כיום הטכנולוגיה הדנטלית השתפרה ומציעה שלל פתרונות מתקדמים ויעילים.

איזו שיטה להשתלת שיניים היא הטובה ביותר?

השתלת שיניים באמצעות שתלים דנטליים מחייבת הימצאות מספקת של עצם בלסת, כך שמטופלים עם עצם איכותית ויציבה יכולים ליהנות מהשלמה של שיניים חסרות לאחר טיפול אחד בלבד. עבור מטופלים הסובלים מחוסר שיניים קשה ומורכב יותר ניתן להתאים תכנית טיפול שיקומית באמצעות תכנון מוקדם, על ידי השתלת שיניים ממוחשבת המבוצעת בצורה מדויקת ומפורטת.

גם עבור מטופלים שאינם בעלי עצם לסת עמידה ומספקת להשתלת השתלים, קיים פתרון יעיל של שיקום השתלת עצם בלסת לצורך שיקום השיניים החסרות. כל הטיפולים הללו ועוד מבוצעים בקליניקה של ד"ר ג'רי כהן מרפאת מומחים בחולון בסטנדרט גבוה ובמקצועיות רבה.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.