איך להתאים עגילים לשמלה לתווי הפנים?

עגילים

איך להתאים עגילים לשמלה לתווי הפנים?

כלות רבות לא מודעות לעובדה כי התאמת העגילים לשמלה בלבד אינה מספיקה. חשוב לשים לב כי העגילים מתאימים גם לתווי הפנים. התאמה מושלמת בין העגילים, תווי הפנים וכמובן שמלת הכלה תאפשר השלמת מראה יוקרתית. אז אם גם אתן רוצות להצליח לבחור נכון את סט העגילים המחמיא ביותר לערב החופה, הנה לכן כמה נקודות חשובות שיסייעו לבחור נכון. ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי כמות הדגמים הקיימים כיום עלולה ליצור בלבול של ממש שיביא לבחירה לא נכונה. לכן, לפני שאתן מגיעות למעמד הבחירה, קיימת חשיבות רבה להגיע ממוקדות עם סגנון, צבע ומראה ידוע מראש. כפי שציינו לעיל במיקוד הבחירה יש להתיחס גם למראה השמלה ולצבעה אך גם לתווי הפנים של הכלה. התייחסות רק לאחד מהמשתנים עלולה לגרום לחוסר התאמה. 

> חייבת לראות! עגילי נשים באתר Theladybride

הגיעו למעמד הבחירה עם תמונה ברורה של פני הכלה

אם כבני משפחתה או חבריה של הכלה אתם מעוניינים להפתיע אותה בזוג עגילים להשלמת המראה היוקרתי ביום החופה, חשוב להצטייד בתמונה של פניה בעת הבחירה. כמו כן חשוב להכיר את הצבעים של שמלת הכלה שלה (תתפלאו, לא כולן בוחרות שמלה בצבע לבן) וכן סגנון העיצוב שלה. בחירה נכונה תביא בחשבון את כלל המשתנים הללו על מנת לוודא כי העגילים אכן יתאימו גם לכלה וגם ללבוש שלה. בשל ריבוי הדגמים הקיימים כיום, מומלץ בחום להגיע ממוקדים עם צבע מועדף וסגנון עיצובי המתאים לסגנון העיצובי של השמלה. 

התאמה בין העגילים, תווי הפנים והשמלה תתברר כהתאמה מושלמת

עגילים ארוכים פחות יתאימו לאישה עם פנים ארוכות וכן להיפך. התיחסות לנתון זה תאפשר לכם להתאים די בקלות את הסגנון הטוב ביותר לתווי פניה של הכלה. כל שנותר זה להתאים צבעים וסגנונות על מנת לוודא כי עגילי כלה פנינה למשל שבחרתן אכן ישלימו את הלוק.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.