רולר מחטים לשיער

רולר מחטים לשיער

רולר מחטים לשיער

רולר מחטים לשיער נחשב לאחד הפתרונות הנפוצים והמומלצים ביותר, עבור כל מי שסובל מהתקרחות, נשירה מוגברת או צמיחה איטית של השיער. היום ניתן לשמוע יותר ויותר אנשים, אשר מתלוננים על נשירת שיער מאסיבית. חשוב להבין כי במקרים מסוג זה, חשוב לאבחן את הסיבה לבעיה. בחלק מהמקרים למשל, מדובר על בעיה גנטית, ואילו במקרים אחרים מדובר על חסרים תזונתיים, לחץ, מתח וכדומה. לכן כל מי שסובל מנשירת שיער או מהתקרחות, חייב לגשת לרופא על מנת לוודא כי הוא אינו סובל מחוסרים בוויטמינים ומינרליים חיוניים. כמו כן, מומלץ לאזן את אורח החיים, להקפיד על תזונה בריאה ולהפחית את רמות הסטרס באמצעות יוגה, מדיטציה או כל שיטה אחרת.

רולר מחטים לשיער  – כיצד הוא עובד?

קודם כל, חשוב להבין כי נשירת שיער נובעת קודם כל מחוסר הזנה של שורשי השיער. חוסר ההזנה יכול להתרחש כתוצאה מגנטיקה בעייתית, אורח חיים לחוץ הכולל תזונה לקויה וחוסר בשעות שינה וכמובן זרימת דם בעייתית לקרקפת. יש להבין כי ללא זרימת דם תקינה לאזור הקרקפת, שורשי השיער אינם מקבלים מספיק חמצן וחומרי הזנה, הנחוצים לצורך המשך הצמיחה שלהם. כתוצאה מכך, השיער מתחיל לנשור וצמיחת השיער החדש נעצרת. אך באמצעות שימוש ברולר מחטים, ניתן להגביר את זרימת הדם לקרקפת ולהגדיל את אספקת החמצן לשורשי השיער. מדובר על דרך מכאנית ויעילה במיוחד לעודד צמיחת שיער חדשה ולהפסיק את הנשירה. במקום לשלם אלפי שקלים על טיפולים יקרים, ניתן להשתמש ברולר מחטים, אשר יוביל לאותה התוצאה במחיר נמוך ומשתלם משמעותית.

לסיכום, רולר מחטים לשיער נחשב היום לאחד הפתרונות המומלצים והאיכותיים ביותר, עבור כל מי שסובל מנשירת שיער, הנובעת כתוצאה מזרימת דם לקויה לקרקפת. 

> קראו גם על מזו רולר טיפול מזותרפיה ייחודי עם מכשיר דרמה רולר

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.