איפור כלות 2017 סגנונות מובילים

איפור כלות

איפור כלות 2017 סגנונות מובילים

אין ספק כי יום החתונה נחשב לאחד הימים החשובים והמהותיים ביותר בחייה של כל אישה. הרי כל אחת רוצה להיראות כמו מיליון דולר ביום החתונה שלה. מדובר ביום מיוחד שבו היא הופכת למרכז תשומת הלב, כל החברים וכל המשפחה מקיפים אותה בחום ובאהבה. זוהי הזדמנות נפלאה להדגיש את כל היתרונות שלך, לטשטש את החסרונות ובעיקרון להפוך לנסיכה ליום אחד. על מנת להצליח במשימה, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע אשר ידאגו לאיפור כלות המושלם עבור תווי הפנים שלך. כמובן שלכל כלה יש את הסגנון האישי שלה, וחשוב לדאוג שהאיפור ידגיש את האופי ואת המהות שלה. ישנן כלות ביישניות יותר, אשר אינן מרגישות בנוח עם כל תשומת הלב הזאת. לעומת זאת, ישנן כלות אשר תכננו את היום הזה לפרטי פרטים וידעו בדיוק מה הן ילבשו ואיזה איפור יהיה להן, כבר מגיל 12.

אילו סגנונות איפור כדאי לבחור לחתונה שלך?

כאמור, יום החתונה הוא יום מיוחד ובלתי נשכח אשר כל פרט ופרט בו חייב להיות מדויק ומוקפד ביותר. הדבר נכון לגבי שמלת הכלה שחייבת להתאים לה בצורה מושלמת, התסרוקת שתדגיש את הפנים היפות שלה וכמובן האיפור שיעניק לה את המאה הרצוי. כלות מסוימות מעדיפות לשמור על המראה הקלאסי והמכובד, כלות אלו יבחרו לעצמן שמלה עדינה יותר ואיפור תואם בגוונים של בז' ושמנת. כלות אחרות לעומת זאת, יעדיפו את המראה הדרמטי שמתאפיין בשמלה בולטת, תכשיטים שיקפצו לעין וכמובן איפור נועז ובולט בצבעים של כחול, סגול או ירוק. כמובן שלא כל אחת נמצאת בקיצוניות כזאת או אחרת, ניתן בהחלט למצוא גם את האמצע. כלות אלו ילכו כנראה על המראה הרומנטי יותר, אשר מאופיין באיפור בולט יחסית אך כזה שאינו זועק למרחקים. איפור זה מתאפיין בצבעים שנעים בין סגול לשמפניה, ואודם בגווני האדום השונים שיתאימו לצבע העור של הכלה.

לסיכום, לכל כלה יש את הסגנון האישי שלה ולכן חשוב להתאים את סגנון האיפור לאופי של הכלה. כל אחת צריכה להחליט עם עצמה איזו כלה היא רוצה להיות, והכי חשוב זה להרגיש עם עצמך בנוח ביום המיוחד הזה.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.