חיטוב הגוף – ההבדל בין גוף רזה למחוטב

חיטוב הגוף

חיטוב הגוף – ההבדל בין גוף רזה למחוטב

כשאנחנו מסתכלים על אנשים אנחנו לא תמיד קולטים את ההבדל במבט ראשון, אלא אם כן מדובר באנשים שעובדים על השרירים שלהם ופיתוח שרירים הוא התחביב שלהם. כדי להבין אץ ההבדל בין גוף רזה לגוף מחוטב יש לבדוק את מבנה הגוף ולראות את הקימורים של השרירים כדי להבין מהי התועלת של אימון גופני. הגוף שלנו בנוי משרירים, עצמות, שומן ואיברים פנימיים. לכולנו יש שרירים שאנחנו יכולים לפתח ולבנות בהתאם למין שלנו ולגנטיקה שלנו. לכל אחד יש אפשרות לפתח מאסת שריר שמחטבת את הגוף שלו עד נקודה מסוימת. גברים יכולים לבנות שרירים גדולים בגלל הטסטוסטרון שלהם ונשים לא.

חשיבות האימון לחיטוב הגוף

נוכל לראות הבדל בין גוף רזה לגוף מחוטב משום שהשרירים יעצבו את הגוף ויתנו לו את המבנה העגלולי יותר שלו, בדיוק במקומות הנכונים, היכן שהשרירים. זה אומר שהעור לא יהיה צמוד לעצמות כמו אצל אדם רזה אלא יישב מתוח ויפה על שרירים שבניתם בצורה נכונה בפיתוח שלהם באימוני כוח והתנגדות. חיטוב של הגוף הוא שאיפה של כל מי שאוהב את המראה הבריא משום שמדובר בגוף שנראה חזק, והצללית שלו הרבה יותר נאמנה למבנה גוף אנושי כפי שהוא צריך להיות. לא מדובר רק בעניין של טעם אישי. הגוף החטוב מאפשר לנו גם לחזק אותו ולא רק לשפר את הנראות שלו. גוף רזה אינו גוף שיכול לעמוד במעמסה שגוף חטוב יכול לעמוד בה בזכות בניית השרירים.

כיצד מגיעים לגוף חטוב?

בניית שרירים אפשרית בזכות אימונים אנאירוביים, אותם אימוני כוח והתנגדות שבונים שרירים בעזרת חזרות על תרגילים כנגד משקולות או מכשירים או משקל גוף. האימונים בונים מאסת שריר ששורפת את השומן בשעות המנוחה ובזכות זה גם עוזרת להיפטר מעודפי שומן. מאסת שריר כזאת שיושבת על השלד גם יוצרת את הצללית שאנחנו מכירים עם הקימורים האופייניים לשרירים בזרועות, בבטן, בגב, וברגליים. אלה השרירים שמנפחים מעט את העור מעל השלד אבל יוצרים את המבנה היפה של גוף חטוב שאנחנו שואפים להגיע אליו.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.