5 הטרנדים החמים בתספורות נשים ל 2018

תספורות נשים

5 הטרנדים החמים בתספורות נשים ל 2018

כמעט מדי שנה אנחנו יכולים למצוא טרנדים חדשים בתחום של תספורות נשים. חלק מהטרנדים נשארים איתנו והופכים להיות אופנה קבועה, אחרים כטיבם של טרנדים, נעלמים ונשכחים. לפעמים הם חוזרים בצורה משודרגת, לפעמים הם חוזרים כזיכרון רחוק, ולא פעם יש מי שמבקש להחזיר אותם במטרה לנסות ולהרוויח מכך עוד כמה שקלים.

גם השנה יכולנו למצוא במספרה של דיויס ואודי מספר טרנדים חמים ובולטים מאוד בתחום של תספורות נשים. צריך לומר, שכיום יש לא מעט ניסיונות לייצר טרנדים אשר יכולים להתאים לכל אישה, בכל גיל, כלומר אין פה ניסיון לייצר טרנדים רק לבחורות צעירות. כמו כן, יש ניסיון לייצר טרנדים אשר ניתן לעצב אותם בבית, באופן עצמאי, כלומר לא דברים אשר דורשים פנייה למעצב או מעצבת שיער.

מה הם הטרנדים הבולטים בשנת 2018?

הטרנד הראשון הוא אומנם ישן במובן מסוים, אך זו דוגמא לחזרה של אופנה שהיתה נהוגה במשך שנים ועכשיו חוזרת אל מרכז הבמה. מדובר בתלתלים. אחרי שנים שהיה ניסיון לעבור לשיער חלק, ניסיון שעדיים קיים, הרי שכיום אפשר למצוא לא מעט נשים שבוחרות להשתמש בשיער מתולתל.

טרנד אחר הוא מעבר לקארה עם קצוות לא סימטריות. זה עיצוב רענן, צעיר, ייחודי, שגם נותן תחושה של סדר באי סדר

טרנד נוסף שהפך בולט בשנים האחרונות הוא נפח. מה שהיה נפוץ בשנות השבעים, מוכר גם היום. מנפחים את השיער עד שנוצר נפח לרעמה. לפעמים גם משתמשים בספריי בשביל לשמור על המראה הרענן.

טרנד פופולארי נוסף הוא מראה השיער הרטוב. אנחנו יכולים למצוא מגוון תכשירים שמאפשרים לשיער ליהנות מעיצוב כאילו זה עתה יצאתן מהים. מראה פרוע אך מרשים.

וטרנד אחרון הוא שימו באביזרים שונים בשביל לתפוס את השיער. זה טרנד שתופס כל שנה, רק האביזרים משתנים. בין אם זה בעיצוב, גודל, צבעים, חומרים וכדומה.

צריך לזכור, כל מעצב שיער שרוצה להישאר מעודכן, חייב להציע את כל הטרנדים וגם אחרים, בהתאם כמובן לסגנון השיער ואופיו, על מנת שתהיה התאמה מושלמת לטרנד שהוא מציע.

>>> בקרו באתר http://efratgosh.co.il וקראו על טרנדים מעניינים נוספים.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.