5 רעיונות לארוחת בוקר בלתי נשכחת

5 רעיונות לאורחת בוקר בלתי נשכחת – alonim-cosmetics.co.il

5 רעיונות לארוחת בוקר בלתי נשכחת

מי לא מכיר את המשפט "ארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום" דיאטניות, בני משפחה, חברים, אנשי מקצוע וכדומה, כולם מקפידים להזכיר כי ארוחת בוקר היא ארוחה בעלת חשיבות עליונה. על מנת שתוכלו לעשות לכם ארוחת בוקר מושלמת החלטנו לתת מספר רעיונות לארוחת בוקר שלא תשכחו.

בישראל בדרך כלל אוכלים ארוחת בוקר עם ירקות, ביצים וכדומה אך בארה"ב ניתן לראות ארוחות בוקר עם בשר או ארוחות בוקר במימדים גדולים אשר לנו ניראית כארוחה ממש מוגזמת. להלן מספר רעיונות לארוחת בוקר שאתם חייבים לנסות, המשיכו לקרוא:

  1. ארוחת בוקר שקשוקה – מי לא אוהב שקשוקה. השילוב של הביצים עם העגבניות הרותחות הביא את השקשוקה למקומה המכובד והיום ניתן לראות אנשים עושים שקשוקה כמעט בכל שעות היום. אם בא לכם לעשות שקשוקה טיפה יחודית נסו לעשות שקשוקה תרד. הבסיס של הכנת השקשוקה זהה לחלוטין, הדבר שבכל זאת שונה הוא התרד. גרסו את התרד היטב בעזרת מערבל, נסו להגיע למצב בו התרד יוצא כמעט מימי. ערבבו את התרד עם הביצה והעגבניות ופשוט לאכול. לאנשים שאוהבים להשקיע מומלץ להוסיף מעט גבינה מלוחה על השקשוקה ממש בסוף הבישול.
  2. טוסטים מושקעים! – מאכל שיש עליו קונצנזוס, ללא ספק. הטוסטים ידועים בעיקר בארוחות הערב אך אפשר לאכול אותם גם כארוחת בוקר. מומלץ להשקיע בטוסטים ולעשות אותם עם תוכלת טעימה במיוחד. וותרו על הגבינה הצהובה הרגילה והוסיפו גבינת קשקבל במקום, הוסיפו זיתים, שום ומעט זעתר. שלבו את ארוחת הבוקר של הטוסטים על מגוון של גבינות ופשוט להתחיל לאכול.
  3. סלט ירוק – הרבה אנשים לא ירוצו לאכול סלט ירוק בבוקר אבל בפועל ההפסד הוא רק שלהם. סלט ירוק מלא בפטרוזיליה, בצל ירוק, נענע, בזיליקום ואפונה פשוט טעים ומזין. הרבה לא יודעים מהם היתרונות של המאכלים הירוקים אך הם מלאים בערכים תזונתיים ויתרונות המשפיעים לטובה על גופנו. נסו להכין סלט גדול עם כמה שיותר מרכיבים ירוקים, הוסיפו קצת לימון בסיום ואל תחכו, פשוט התחילו לאוכל.
  4. ארוחת בוקר אמריקאית – החלטנו לתת משהו עם טעם של חו"ל, יתכן והרבה אנשים פחות יתחברו לרעיון אך יש אנשים רבים בעולם שאינם יכולים להתחיל את היום ללא ארוחת בוקר כזו. נסו פנקייק בבוקר בתוספת בייקון – כן! שילוב הטעם המתוק של הפנקייק עם הטעם המעט חריף של הבייקון יוצר שילוב מנצח. ארוחת בוקר כזו לא תשכחו לעולם.
    טגנו את הבייקון עד שהוא נשרף מעט בצדדים, הפרידו את הבייקון מהמחבת עם השמן ותנו לשמן לרדת. לאחר שכמות השמן הצטמצמה משמעותית הוסיפו את הבייקון על הפנקייק וזהו, לא צריך עוד כלום, תתחילו לאכול.

ארוחת בוקר בעולם מגיעות בשלל אפשרויות יש מקומות בהם ניתן לראות ארוחות בוקר ממש כבדות, כאלו שמבחינתנו אולי יתאימו לצהריים. יש מקומות בעולם שארוחות הבוקר ממש קלות זאת על מנת להקל על שאר היום.

לסיכום

ארוחות בוקר היא באמת הארוחה החשובה ביותר ביום. ארוחה זו אחראית לספק לנו אנרגיות להמשך היום, במידה ונאכל אוכל כבד מידי נרגיש תחושת עייפות ולכן ארוחת הבוקר צריכה להיות במידה מסויימת ולא כבדה, נסו לא לוותר על ארוחה זו אפילו עם זה אומר להכניס משהו קטן לפה.

בתיאבון

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.