5 ניתוחים פלסטיים מבוקשים אצל ישראלים

5 ניתוחים פלסטיים מבוקשים אצל ישראלים

אין זה סוד וזה לא יהיה זה מפתיע לשמוע שישראלים רבים עוברים במהלך חייהם הבוגרים ניתוחים פלסטיים מרצון. לא מעט ישראלים בוחרים לעבור ניתוחים שכאלה על מנת לשנות את המראה שלהם ולשפר אתו, מנקודת המבט שלהם. במאמר זה נציג את חמשת הניתוחים המבוקשים ביותר בקרב ישראלים בכל הקשור לניתוחים פלסטיים.

לפני שנתחיל נסביר בקצרה את ההבדל בין ניתוח פלסטי לניתוח רגיל וכך נבין מדוע נקודת המבט בין שני סוגי הניתוחים היא שונה, וכן מתי עוברים ניתוחים פלסטיים. על מנת להבין את הרעיון של ניתוחים פלסטיים הכי מבוקשים אצל ישראלים צריך להבין את ההבדל בינם לבין ניתוח רגיל. בעוד ניתוח רגיל נעשה לצרכים בריאותיים, לעיתים עד כדי ניתוחים מצילי חיים, הרי שניתוחים שמוגדרים פלסטיים, מטרתם אחת לרוב, לשנות את המראה מבחינה אסתטית ולא תמיד יש לזה הקשר בריאותי.

מרבית האנשים עוברים ניתוחים פלסטיים על מנת לשפר דבר איתו הם נולדו או נוצר במהלך הזמן והם אינם מרוצים ממנו, סוג אחר של ניתוחים פלסטיים, הם ניתוחים שנועדו לשקם חלקים בגוף אשר נפגעו כתוצאה מתאונה, חבלה, מחלה או כל סיבה אחרת.

מה הם הניתוחים הכי מבוקשים אצל ישראלים

  • ניתוח אף – מדובר בניתוח שנחשב מבוקש לא רק בקרב ישראלים, אלא זה אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בכל העולם. אנשים אשר מתמודדים עם אף גדול או אף שנוטה לצד, מבקשים לתקן אותו. היתרון של ניתוח זה שהוא לא מסובך, זמן ההחלמה ממנו מאוד קצר, הוא לא פוגע בשגרת החיים וגם צעירים וגם מבוגרים יכולים לעבור אותו.
  • ניתוחי חזה – ניתוחים שהפכו למאוד פופולאריים בקרב נשים בעשרים השנה האחרונות, החל מניתוחי הגדלת חזה, הרמת חזה וכן הקטנת חזה. ניתוחים אלו מבוצעים בקרב בחורות מעל גיל 18 ועד נשים מבוגרות. השיפור שחל בתחום בעקבות השינוי בשתלים בהם משתמשים הפכו את הניתוח לפופולארי יותר מאשר בעבר. בכל אחד מניתוחי החזה אותו תבחרו (ולמעשה בכל הליך פלסטי), יש להיוועץ אך ורק במנתח פלסטי מומחה
  • ניתוח שאיבת שומן – אנשים, גברים ונשים, אשר מתקשים להתמודד עם שומן עודף ואינם מסוגלים לעשות דיאטה, בוחרים לבצע ניתוח שאיבת שומן בשביל לקצר תהליכים. ההצלחה של הניתוח נובעת בין היתר, מהשיפור שחל בתחום ובטכנולוגיה בה משתמשים לצורך כך.
  • ניתוח מתיחת פנים – למרות שכיום יש לא מעט תכשירים וחומרים שניתן להשתמש בהם וכן להזריק על מנת להתמודד עם קמטים בפנים, עדיין ניתוח מתיחת פנים נחשב פופולארי ובכלל כל הניתוחים שמתעסקים בהעלמת קמטים בפנים, נחשבים מאוד מקובלים היום. ככה זה שרוצים להמשיך ולהיראות צעירים.
  • ניתוחי עיניים – למסגרת זו נכניס ניתוח הרמת עפעפיים וכן ניתוחי לייזר להסרת משקפים, למרות שכאן פחות מדובר בניתוח פלסטי במלוא מובן המילה. מדובר בניתוחים שיש להם משמעות בריאותית אך הם גם משנים את המראה ומשפרים אותו. ניתוחים אלו עוברים בדרך כלל אנשים מבוגרים.

 

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply