4 יתרונות של רופא עד הבית

4 יתרונות של רופא עד הבית

לפעמים, קורה שאנו לא חשים בטוב וצריכים לראות רופא בכדי להבין כיצד לטפל באי הנוחות שאנו חשים. בעיקר בתקופה  מומלץ פחות לצאת מהבית, רופא עד הבית הוא פתרון נהדר המאפשר לקבל טיפול איכותי בזמן מהיר, על ידי רופא מקצועי שיגיע עד אליכם עם כל הציוד הרפואי הנדרש.

אז למה כדאי להזמין רופא עד הבית

  • טיפול אישי יותר – אולי היתרון הגדול ביותר של רופא עד הבית טמון ביחס המסור והאישי יותר שמקבל המטופל, בשל העובדה שהוא נמצא בסביבה הביתית שלו. בשונה מהגעה פיזית למרפאה, הכרוכה בהמתנה ארוכה בתור ופגישה עם רופא שנמצא תחת לחץ של זמן לפני המטופל הבא, כאן מדובר בפגישה אחד על אחד במסגרתה יינתן יחס טוב יותר למטופל.
  • בסביבה הפרטית והנוחה יותר – ביננו, האופציה לקבל טיפול רפואי מבלי לצאת מהבית, היא הרבה יותר מומלצת מכל הבחינות; לצאת לרופא כשלא מרגישים טוב, זו משימה לא פשוטה הכרוכה בהרבה מאוד אי נוחות. בבית אנחנו מרגישים הרבה יותר נוח, קל לנו להיפתח ולדבר על המצוקות שלנו.
  • סביבה מוגנת – לא בכדי נאמר שלעתים, יציאה למרפאה או לבית חולים תהיה מסוכנת יותר עבור אדם חולה. זאת מכיוון שהוא נחשף לעוד חיידקים שהסכנה שיפגעו בו אפילו גדולה יותר, כעת כשהמערכת החיסונית שלו חלשה יותר. כשאתם מזמינים רופא הביתה, אתם בעצם שומרים על עצמכם אפילו יותר ומגנים על עצמכם מפני החמרה אפשרית של מצבכם הרפואי.
  • טיפול מהיר כאן ועכשיו – בין אם מדובר בביקור בבית חולים או ביקור שגרתי במרפאה, איכשהו זה תמיד לוקח יותר מידי זמן. אתם לא במצב להמתין יותר מידי זמן ולהיות מחוץ למיטה שלכם, וכשאתם מזמינים רופא הביתה איש המקצוע יגיע אליכם במהירות האפשרית. במקרים אחרים, במידת הצורך תינתן הפנייה לטיפול נוסף ללא כל צורך בהמתנה.

אתכם גם במצבי חירום

בימים אלו, בהם מבוגרים וקשישים נמצאים לבד בבית וחייבים להישאר מחוברים, מומלץ להתקין שעון מצוקה שבמקרים בהם חלילה יזדקקו לעזרה, יוכלו להשתמש בו בכדי להזמין רופא עד הבית או ליצור קשר עם מוקד חירום שיעניק להם מענה מקצועי ומהיר.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply