שיזוף בהתזה – תכניסו צבע לחיים

שיזוף בהתזה – תכניסו צבע לחיים

אם אתם לא רוצים להרגיש ולהיראות חיוורים, גם בחורף – שיזוף בהתזה זה הפתרון המושלם עבורכם. מדובר בשיטה חדשנית ובטוחה לגמרי לשימוש, שגורמת למראה של עור שזוף ובריא, בלי לפגוע בבריאות, בלי סכנה של היחשפות לשמש, מהירה מאוד וקלה לשימוש.

תהליך שיזוף בהתזה

התהליך פשוט מאוד – ישנן טורבינות אוויר אשר מחוברים אליהם אקדחי שיזוף מיוחדים. הם מתיזים את חומר השיזוף על המשתזף בלחץ אוויר גבוה. כל התהליך המלא אורך רק שתי דקות. חומר השיזוף מורכב מחומרים מאושרים לשימוש הן על ידי משרד הבריאות הישראלי, והן על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA). החומרים הם סוכר תלת פחמני (מופק מקני סוכר – DHA), הילורוניק אסיד, אלוורה, ותמציות צמחים. כל אלה עוזרים לייצב תאי עור ומעניקים ניחוחות נעימים לאחר השיזוף.

מה צריך לדעת כאשר ניגשים להשתזף בהתזה?

לפני השיזוף עצמו, יש צורך לבצע פילינג בבית, אשר אמור לסייע לתהליך השלת תאי עור מתים. הדבר עוזר למראה אחיד של השיזוף בכל הגוף. בנוסף, אסור להשתמש בקרמים לגוף, וגם לא בבשמים – אלא עלולים לפגוע בתהליך השיזוף בהתזה.

ביום השיזוף עצמו יש להגיע למקום הטיפול בבגדים רחבים ונוחים, כדי למנוע שפשוף של הבגד עם העור. הוראות נוספות לאחר השיזוף הן לא להתקלח לפחות שמונה שעות לאחר הטיפול, כדי לא להפריע לצבע להיספג בעור, ולא לבצע פעילות גופנית מאומצת, כדי למנוע זעה שגם היא מונעת ספיגת השיזוף בהתזה. לאחר שהסתיימו לפחות שמונה השעות, אפשר להתקלח, ולאחר המקלחת רצוי למרוח את הגוף בשמן גוף או בקרם גוף.

עד כמה יעיל השיזוף?

שיזוף בהתזה יעיל מאוד לרוב המוחלט של המשתמשים. הוא יוצר מראה אחיד, אסתטי, יפה וקורן. השיזוף מחזיק בממוצע בין שבוע לעשרה ימים, ואפשר לשפר את העמידות לזמן נוסף על ידי שימוש בקרם גוף מיוחד. השיזוף מומלץ בעיקר עבור קהל הדוגמנים והדוגמניות, אשר צריכים להיראות שזופים ובריאים גם בחורף, או לחתנים וכלות, אשר רוצים להיראות טוב במיוחד ביום חתונתם. השיזוף מונע חשיפה מסוכנת לשמש או למיטות שיזוף, ולכן הוא פיתרון בריאותי ויעיל עבור כל מי שרוצה עור אסתטי ושזוף מבלי להסתכן ולפגוע בבריאות.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply