קרמים או מתיחת פנים?

קרמים או מתיחת פנים?

יש לו יתרונות רבים, לגיל. ככל שהשנים חולפות אנחנו צוברים ניסיון רב יותר, חוויות והתנסויות, ומכל דבר אנחנו לומדים, צומחים ומתפתחים. תנאי העבודה משתפרים, הבית שבו אנחנו חיים והאופן שבו אנחנו תופסים חוויות שונות ומתמודדים איתן. אלא שלגיל יש גם תופעות שאנחנו קצת פחות מתחברים אליהן, בעיקר בכל הקשור לשינויים פיזיולוגיים. השינויים המשמעותיים ביותר הם בפנים, או שאלה הם השינויים שנתפסים אצלנו כמשמעותיים ביותר משום שהפנים הם הדבר הראשון שהסביבה שלנו מבחינה בו, ואין ספק שקמטים סביב העיניים או השפתיים מסגירים את הגיל האמיתי שלנו. בעולם הטיפוח והאסתטיקה מוצעות כיום שיטות שונות ומגוונות לטיפול בנזקי הגיל והזמן, לרבות קרמים ותכשירים ביתיים שונים וניתוח מתיחת פנים. רגע לפני שאתם יוצאים לבחון את החלופות ולברר מחיר מתיחת פנים, חשוב להבין איך זה בדיוק עובד.

מה קורה בניתוח מתיחת פנים?

לפני שמחליטים לעבור ניתוח קוסמטי שכזה, חשוב להבין מספר נקודות קריטיות כמו מחיר מתיחת פנים, תהליך ההתאוששות ומידת ההצלחה הצפויה. עם זאת, כדאי שתדעי מה צפוי לקרות בתהליך עצמו. מאחר ועור הפנים מתמודד עם אינסוף שינויים לאורך החיים, הוא גם מאבד מגמישותו. נכון, זוהי תופעה טבעית שמתרחשת עם הגיל ואצל כל אחד ואחת, אבל מי שמעוניין להתרענן ולהיפרד מהפנים העייפות או מעודפי העור בצוואר ומהקמטים סביב העיניים, עשוי בהחלט להרגיש מסופק בעקבות ניתוח מתיחת פנים. הרופא המנתח יבצע בתהליך כירורגי אשר צפוי להימשך כשלוש שעות, פעולות של הידוק הצוואר, הדגשת קו הלסת, העלמת הקמטים באזור השפתיים מילוי עצמות הלחיים להחזרת מראה צעיר ורענן. בתום שלוש שעות אלה ולאחר ההתאוששות הראשונית מהניתוח, תשוחררי לביתך להחלמה שתימשך כשבועיים. כדי להבין טוב יותר מה צפוי לך בניתוח עצמו ולאחריו, השאירי לנו את הפרטים האישיים שלך ונשמח לתת לך ייעוץ אישי ולהשיב לכל תהיה ושאלה.

ההיערכות – והיום שאחרי

לא רק הניתוח עצמו הוא משהו שכדאי להבין לעומק, אלא גם מה צפוי לך טרם הניתוח, ולאחריו. עוד לפני שהרופא יקבע לך תור לניתוח הוא יבקש ממך לבצע בדיקות דם שמטרתן לאשר שאין כל בעיה שעשויה למנוע ממך את היכולת לעבור את הניתוח. בשלב זה גם תתבקשי לספק מידע רפואי הקשור לרגישות לתרופות, נטייה לדימומים, נטילה קבועה של תרופות שונות וכיו"ב. עם המידע הזה יוכל הרופא לקבוע שאת אכן כשירה לניתוח ולתת לך הנחיות מדויקות לקראת היום הגדול, כמו הפסקת עישון שלושה שבועות טרם הניתוח או הימנעות מתרופות שבועיים קודם. הנחיות אלה הן אך ורק לטובתך ולמען הצלחת הניתוח, שכן לכל דבר יש סיבה, ואם תסתירי מידע כלשהו מהרופא שלך מתוך חשש שזה עשוי לפגוע בסיכוי שלך להיות מאושרת לניתוח – ככל הנראה עדיף שלא תעברי את התהליך ותסכני את עצמך.

אז מה עדיף – קרמים או מתיחת פנים?

לאחר שהבנו מה צפוי לקרות במהלך הניתוח ולאחר שערכת מחקר שוק והבנת מה המחיר של מתיחת פנים, את יכולה לקבל החלטה נכונה ולקבוע האם ניתוח זה הוא הצעד הנכון, או שמא טיפול באמצעות קרמים שונים יכול לסייע לך. התייעצי עם גורמים מקצועיים, עם אנשים מתחום האסתטיקה וגם עם חברות שהתנסו בשיטות השונות ויכולות להעיד מניסיון אישי מה באמת עובד. לכל שיטה יש מחיר משלה, יתרונות וחסרונות, ובשורה התחתונה את צריכה לקבוע האם את מוכנה לשלם את המחיר הזה ולהתמודד עם הסיכויים והסיכונים, או לא. אל תהיי פזיזה, היי שקולה – ופעלי באופן הטוב ביותר עבורך.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply