קורס איפור מקצועי – כאן מתמחים באיפור מקצועי

קורס איפור מקצועי57 – alonim-cosmetics.co.il

קורס איפור מקצועי – כאן מתמחים באיפור מקצועי

כל בית ספר שמלמד את מקצועות היופי ופרט איפור, ומחשיב את עצמו לבית ספר ברמה גבוהה, מאפשר לתלמידים שלו ליהנות מאפשרות של התמחות באיפור מקצועי. איפור אשר מיועד עבור הצגות, הפקות טלוויזיה, הפקות דוגמנות, אירועי ערב, חתונות וכדומה.

ההבדל בין איפור מקצועי לאיפור רגיל, בסיסי, נובע בין היתר מכך, שאיפור מקצועי חודר עומק יותר אל תוך רזי התחום, במסגרת הקורס לומדים יותר על סגנונות איפור מתקדמים, לומדים יותר על עיצובים ודוגמאות איפור ייחודיים, לומדים להכיר הרבה יותר אמצעים וכלים שנועדו לעזור בתהליך העיצוב, וכן מתנסים יותר בכל מה שקשור לאיפור שקשור לתחום.

קורס איפור מקצועי מיועד בראש ובראשונה, לאנשים אשר אוהבים את תחום האיפור, רוצים לעסוק בו באופן מקצועי, מכונים להשקיע את זמנם ויכולתם בכך, ולא פחות חשוב, אנשים יצירתיים עם יכולות גבוהות בכל מה שקשור לאיפור באופן כללי.

לפני שנסביר מה בדיוק לומדים במסגרת קורס איפור מקצועי נדגיש שהוא מיועד לגברים ולנשים גם יחד, לצעירים, צעירות, מבוגרים ומבוגרות, והלימודים בקורס יכולים להיות כמקצוע עיקרי, אך גם כמקצוע משלים לתחומים אחרים, עבור מי שרוצה להכיר את הנושא של איפור מקצועי בשביל להעניק שירות זה ללקוחות שלו, בהווה או בעתיד.

מה כוללים לימודי קורס איפור מקצועי

קורס איפור מקצועי משלב בתוכו אלמנטים תיאורטיים ומעשיים כאחד. מאחר ולא כל מי שנרשם אליו מגיע מתוך האיפור, זה הכרחי שכל התלמידים יילמדו את שני החלקים על מנת שיוכלו להבין את החומר טוב יותר, להתנסות בו באופן מעשי ובעתיד גם ליישם את מה שלמדו בקורס.

אפשר לחלק את הנושאים במסגרת הקורס לכמה קבוצות:

חלק אחד יעסוק בכל מה שקשור למבנה הפנים והעור, מדובר בחלק תיאורטי שמסביר לעומק איך בנוי העור, אילו סוגי עור קיימים, כיצד יש לאבחן כל סוג עור, כיצד ניגשים לטפל בו.

חלק שני יעסוק בכל הנושא של מוצרי איפור, בחלק זה עושים היכרות קרובה עם כל התכשירים והאמצעים השונים שמשמשים לצורך איפור.

חלק שלישי בקורס יתעסק בסגנונות איפור על פי חלקים בפנים ועל פי אירועים וסגנונות. למשל, בחלק זה לומדים כיצד לאפר את העיניים, גבות, שפתיים, לחיים וכדומה. כיצד מאפשרים עבור אירועים ומסיבות, חתונה, איפור טלוויזיה, איפור תיאטרון, תצוגות אופנה, איפור יום מול איפור ערב ועוד. כמו כן, במסגרת חלק זה לומדים על סגנונות איפור על פי תקופות היסטוריות שונות.

חלק רביעי בקורס מתייחס לשילוב האיפור עם אלמנטים נוספים, כמו סטיילינג, עיצוב שיער, ועוד. זאת במטרה לדעת כיצד לבנות איפור נכון ומותאם.

הקורס נמשך מספר חודשים, הוא נערך במסלול של לימודי בוקר או ערב, והשיעורים כוללים גם הרצאות של מורים בכירים מהתחום וגם תרגולים והדגמות.

 

 

 

/ Uncategorized

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.