קוסמטיקה קבועה כמקצוע

Cosmetics

קוסמטיקה קבועה כמקצוע

קוסמטיקה קבועה הידועה גם כמיקרו פיגמנטציה היא השימוש בקעקועים כאיפור קבוע, במקום לשים כל בוקר שפתון ואייליינר ולעשות תיקונים לאורך היום הארוך יש לך שפתיים ועיניים באיפור קבוע מקועקעים כך שאינם זקוקים לתחזוקה שוטפת. למעשה תוכלי לקבל מראה מושלם של כל הפנים ולכלול גבות, אייליינר, צלליות וצבע שפתיים מלא כך שלא תצטרכי להשתמש במוצרי קוסמטיקה כלל. אנשי מקצוע ואמהות עקרות בית כאחד יהיו בעלות זמן חופשי יותר בכל יום כאשר הם עדיין נראים במיטבן.

זה היה מצד אחד אך ישנם גם תפקידים נוספים לאיפור קבוע למשל, גבר או אישה שהיו מעורבים בתאונה ונשארה להם צלקות מכוערות, מה ניתן לעשות במצב כזה? וובכן ישנה טכניקה שנקראת הסוואת צלקת, ניתן לשימוש כדי למזער את ניראותה של הצלקת ולטשטשה. פיגמנט ניתן להתאים לגווני העור הטבעיים של הלקוח אפילו אם רקמת הצלקת בהירה, אמנם לא מכסה צלקת לחלוטין אך בהחלט יכול לעשות פחות נראה לעין.

כמובן שזה רק שינוי קוסמטי אולם ללקוח כזה זה יכול לשנות את החיים מקצה לקצה ולפתח ביטחון עצמי פומבי. האם זה לא יעשה לך הרגשה חמה ונפלאה לדעת שהצלחת לשנות חייו של אדם? איפור קבוע יכול בהחלט לעשות את השינוי ולכן האין זה נפלא לפתח קריירה? בהחלט!

אז בואו נגיד כי אתם רוצים לקחת את המיומנות הזו הלאה ולהתמקצע, מה כולל תהליך ההכשרה בקורס איפור קבוע? האם ישנן הזדמנויות בתחום הזה? או שזה רק לפתוח חנות/מרכז וזהו? למעשה ישנן הזדמנויות רבות עבור אנשים מרקעים שונים, אנשים מגוונים כגון: רופאים, אחיות, אמני קעקוע וקוסמטיקאים מביעים עניין באמנות הזו היוצאת דופן. כצעד הראשון שלך תצטרך לבדוק את חוקי המדינה בנוגע לדרישות החינוך והבריאות בדרך כלל משרד הבריאות מפקח על הרישוי איפור קבוע.

אילו סוגים  של מיומנות נדרשים? רבים מהנהלים והתהליכים הם אמנותיים כגון ציור גבות יפות. אחרים דורשים כישורים פרא – רפואיים וקצת ידע בנושאים רפואיים, עין טובה לגווני עור והתאמת צבעים עוזרת בהחלט. רוב המיומנויות נלמדים בתחילת הקורס המתקדם של איפור קבוע, הסוד הוא למצוא חינוך טוב!

לאחר שהוכשרת כראוי דמיין כי את/ה בעל מרפאה או מכון קוסמטיקה ופועל בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים כגון: רופאים, אסתטיקה, אמני איפור וכו', ההזדמנויות בלתי מוגבלות. הפניה בין עסקים הוא שם המשחק! ברגע שאתה מבסס את המוניטין הטוב שלך בקהילה אז העסק יצמח מכל הכיוונים.

עסק קוסמטיקאי כל שיהיה מציעה הזדמנויות לרווח גבוה במיוחד, תמחור גבוה להליך איפור קבוע נע בין 1300-3500 ש"ח להליך בהתאם לגורמים רבים. אלה שעובדים בקליניקות של רופאים בדרך כלל גובים יותר מאלה שנמצאים במכוני ספא וסלון יומיומיים. אמן קעקועים או קוסמטיקאי יכול לגבות פחות אולם עדיין טווח המחירים יהיה בין 1000 ש"ח עד ל 1500 ש"ח להליך. כמה אנשים אתם מכירים שיכולים בממוצע להרוויח סכומים כאלה בשעה?

תארו לעצמכם את הפוטנציאל של להיות מסוגל להציע איפור קבוע ואפילו לעשות אותם על עצמך? לא עוד צורך בשפתון, לא עוד בזבוז זמן מול המראה בכל בוקר, רק מקלחת קצרה והחוצה לעבודה, מרפאה, חדר כושר מה שתרצו!

זהו הצד האישי של הקריירה, בנוסף זה מהווה סיפוק לעזור לאחרים כמו לקוח עם צלקות על הפנים שחייו השתנו על ידי שימוש בטכניקת הסוואה. לא כל הסיפוקים משולמים במזומן, אלה הם היתרונות הפוטנציאליים של קריירה בתחום האיפור קבוע. ככל שהכיף הוא בהקמת קבוצת תמיכה ועזרה כך גדל פוטנציאל לרווחים גבוהים משמעותית כדי להבטיח את העתיד שלך. יותר תגמולים מוחשיים של מתן עזרה אמיתית לאנשים במצוקה אמיתית.

הקורס שלך צריך להיות מקצועי ומוצע על ידי מורה או מכללה בעל מוניטין טוב ואישורים בתעשייה, פורומים רבים וקבוצות בפייסבוק יוכלו להמליץ לכם על הרבה מקומות אותם גם תוכלו לבדוק האם למישהו יש ניסיון לימודים שם. אנו ממליצים על מכללת יוסף גבות לאחר שבחנו לא מעט אופציות שם תקבלו את התמורה הגבוהה ביותר.

אם תבחרו את הבית ספר שלכם בקפידה ותעבדו קשה כדי להשיג את הכישורים והכישרון האומנותי הדרושים כדי לשכלל את הטכניקה אז הלקוחות יבואו! איפור קבוע הוא תחום מקצוע מאוד מתגמל! אז אם אתם רוצים להרוויח כסף טוב, הירשמו עוד היום.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply