צבעי קיץ 2015

color-2015

צבעי קיץ 2015

עונת הקיץ מביאה עמה הרבה שינויים מרעננים לאחר היציאה מן החורף, כאשר מלבד לחזרה לחוף הים ולטמפרטורות הגבוהות, ניתן להבחין גם בהרבה יותר צבעוניות מול העיניים. נשים וגברים כאחד עוטים עליהם בגדים צבעוניים ובולטים יותר לעין מאשר הלבוש האפרורי יחסית של החורף. אנשים המודעים במיוחד לאופן בו הם נראים והינם בעלי חוש אופנתי מסוים, מקפידים גם על התאמה בין הצבעים השונים שהם עוטים עליהם – צבעי הבגדים, צבעי הנעליים ובמקרה של נשים – גם צבעי האיפור.

לא חייבים להיות מעצבי אופנה על מנת להתאים צבעים

בניגוד למה שאולי יחשבו אנשים מסוימים אשר מרגישים כי אין להם יותר מדי אוריינטציה אופנתית, בפועל ממש לא חייבים להיות מעצבי אופנה או מומחים בתחום על מנת להתאים את צבעי הבגדים, הנעליים והאיפור. הכוונה אינה שכל הבגדים והנעליים תמיד יהיו באותו צבע, אלא רק להימנע מצבעים אשר מתנגשים אחד עם השני בצורה בלתי אסתטית ובולטת לעין.

כיצד נדע לעשות זאת? ובכן, ישנם צבעים שהולכים כמעט תמיד ועם כל דבר. למשל – שחור. במידה ואנחנו לובשים מכנסיים שחורים ביום מסוים, סביר להניח שכל חולצה שנלבש תתאים למכנסיים הללו. אותו הדבר נכון, במצבים מסוימים, גם לגבי הצבע הלבן.

כאשר בוחרים להתעטר במגוון צבעי קיץ עזים (דוגמת תכלת, ורוד וכד'), כדאי שלא להגזים וללבוש יותר מדי צבעים שונים ורחוקים אחד מן השני, בו בזמן. בחרו שני צבעים והישארו איתם, כאשר ניתן לבחור בכמה גוונים שונים של אותו צבע ועדיין לא לעבור את הגבול. במקרה של התאמת האיפור, כדאי לשמור על אחידות בגוון הכללי או בסוג הצבעים שבוחרים ללבוש, למשל – לא להתלבש בצבעי קיץ צבעוניים ועזים ובאיפור שחור קודר וכבד.

על מנת שנוכל להתאים ביתר קלות מדי יום ביגוד, הנעלה וגם איפור, חשוב שיהיו לנו מספיק פריטים שונים, במספיק גוונים וצבעים שונים. בעוד תיק איפור אחד יכול להכיל אינספור צבעים וגוונים, את ארון הבגדים בדרך כלל יש לצייד ולמלא מדי קיץ, במידה ומרבית הביגוד מהקיץ הקודם כבר אינו ברשותנו (או סתם אם בא לנו לחדש…).

ממלאים את הארון – שופינג קיץ וקניית בגדים באינטרנט

כאמור, על מנת שנוכל ליהנות ממרחב תמרון בכל הנוגע להתאמת המראה החיצוני שלנו מבחינת צבעים, כדאי שיהיו ברשותנו מגוון רחב יחסית של פריטים, במגוון רחב של צבעים וגוונים.

בעוד סיבוב שופינג קיצי יכול למלא לנו את הארון, אך גם לרוקן לנו את החשבון, ישנה דרך מעניינת ויעילה יותר (מבחינת זמן, מגוון פריטים והוצאה כספית), אשר תופסת יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות – קניית בגדים באינטרנט. ניתן כיום למצוא בתוך כמה דקות בודדות של חיפוש ברשת כל סוג בגד או פריט הנעלה שרק ניתן לדמיין. המגוון עצום באופן שחנויות ב"עולם האמיתי" לעולם לא יוכלו להתחרות בו, ולכן גם תחרות המחירים גדולה הרבה יותר.

 

לסיכום, בין אם אתן יוצאות לסיבוב השופינג הקיצי שלכם, בוחרות לרכוש ביגוד והנעלה באינטרנט  או מסתפקות במה שנשאר בארון מהקיץ הקודם, כדאי לזכור להתאים את צבעי הבגדים, הנעליים וגם האיפור שאתן בוחרות לכל יום קיצי שלא יהיה.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply