חוג פילאטיס ברמת גן על מכשירים

חוג פילאטיס ברמת גן על מכשירים

רבים מכירים את תחום הפילאטיס בתור תחום בו אימוני הכושר מבוצעים על גבי מזרנים הפרוסים על הרצפה, ולא רבים יודעים כי ניתן למצוא חוגי פילאטיס ברמת גן בהם האימונים מבוצעים על גבי מכשירים מיוחדים המותאמים לסוג האימון הזה. פילאטיס מכשירים הינו פילאטיס בו עושים שימוש במגוון מכשירים ואביזרים שונים, בכדי להגיע לתוצאות דומות, ואפילו טובות יותר, מאשר האימון המבוצע על הרצפה. חשוב לציין כי לעומת פילאטיס רצפה, אשר הינו אימון עדין יותר ומתאים כמעט לכולם, אימון פילאטיס מכשירים הינו אימון אינטנסיבי ולא מתאים לכל אחד, בייחוד לא לכאלו שיש להם בעיות בריאותיות שונות וזקוקים לאימונים עדינים ואיטיים יותר.

המטרה של פילאטיס מכשירים

אימון פילאטיס ברמת גן אשר בו מבוצע שימוש במכשירים שונים, הינו אימון בו משתמשים ברצועות מיוחדות, כדורים, קפיצים שונים ועוד מגוון רחב של מכשירים ואביזרים שונים, אשר כל המטרה שלהם הינה לשפר את האימון ולהפוך אותו ליעיל יותר. אימון מסוג זה מאפשר למתאמנים להגיע לתוצאות מרשימות וטובות יותר ומאפשר לו למקד את האימון בכל פעם על קבוצת שרירים אחרת, בכדי לחזק אותה בצורה הטובה ביותר. כאמור, מדובר באימון אינטנסיבי יותר ולא באימון איטי כמו פילאטיס רצפה, מה שחשוב לקחת בחשבון לפני שנרשמים לחוג מסוג זה ולהיות בטוחים שאכן זה מה שמתאים לכם.

מדוע כדאי לבחור באימון בקבוצה קטנה?

גם אם יש לכם ניסיון ואתם מכירים את תחום הפילאטיס, כדאי לכם להירשם אל חוג פילאטיס – רמת גן אשר מתקיים בקבוצה קטנה ומצומצמת של משתתפים. בצורה הזו תוכלו לקבל יחס אישי מהמאמנים ולהיות בטוחים כי אתם מבצעים את האימון בצורה הטובה ביותר ובאמת עובדים בצורה המתאימה לאזורים אותם אתם רוצים לחזק. אם תבחרו בחוג אשר כולל מספר משתתפים רב יותר, תהנו ממנו פחות. אולי חוג כזה יעלה לכם זול יותר, אך בסופו של דבר לא תקבלו את היחס האישי אותו אתם מצפים לקבל וייתכן כי האימון כלל לא יהיה אפקטיבי עבורכם ולא יתאים לצרכים שלכם.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.