פדיקור רפואי – טיפול חיוני

פדיקור רפואי – טיפול חיוני

לא רק גחמה של מספר אנשים, יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של הפדיקור הרפואי. בעוד שבעבר פדיקור נחשב היה לטיפול נשי יותר, הרי שכיום גברים ונשים כאחד מבינים את החשיבות של פדיקור רפואי, ובוחרים להקדים תרופה למכה, ולטפל ברגליים שלהם כמו שצריך.

הפדיקור הוא טיפול שנועד לתחזק את בריאות הרגליים שלכם. אם אתם משתמשים הרבה ברגליים, הרי שהפדיקור הזה חיוני לכם יותר מאשר לאנשים אחרים. אך בכל זאת, רבים מאיתנו יושבים במשרד הרבה מהיום, בלי להשתמש הרבה בכפות הרגליים. אבל כמה מכם אשר יושבים במשרד טורחים, למשל, להוריד את הנעליים ולתת לרגליים לנשום? כנראה לא מספיק. ולכן גם למי שלא עובד על הרגליים כדאי מאוד לעשות פדיקור רפואי מעת לעת.

מה היתרונות של פדיקור רפואי?

  1. העלמת ריח רע – הרבה אנשים סובלים מריח רע מהרגליים. ממש כמו בזיעה, ריח גוף רע מגיע לרוב מחיידקים מתים או פעילים, שפעילותם או פירוקם מוביל לריחות. הפדיקור הרפואי מחסל שכבה בקטריאלית זו ופוטר אתכם מהריח הרע ברגליים.
  2. זיהוי מוקדם של בעיות – מומחי פדיקור רפואי הם אנשים שמבינים בכפות רגליים. הם יודעים לומר לא מעט דברים על המצב של הרגליים שלכם, ולזהות בעיות מבעוד מועד. פטריות עקשניות, זיהומים, ציפורן חודרנית וכיו"ב, ניתן לזהות ולמנוע בטיפול הנכון.

מה לגבי ההיגיינה שלכם?

את החשיבות של ההיגיינה לא צריך להדגיש יותר. כולם מבינים עד כמה חשוב לשמור על ניקיון, כדי למנוע מצבים רפואיים, זיהומים וכיו"ב. הדבר נכון גם בכפות הרגליים. הדבר מקבל חשיבות גבוהה עוד יותר בטיפול בפדיקור רפואי לחולי סוכרת. אנשים סוכרתיים צריכים את הפדיקור הרפואי במיוחד, אך יש לבצע אותו בצורה מאוד מסוימת, עם מודעות מוגברת לרגישות הפיסית שלהם ולמצבם הבריאותי.

בנוסף, ולא פחות חשוב, זה כל עולם האסתטיקה של כפות הרגליים. כף הרגל שלנו, בייחוד בישראל, חשופה במיוחד. אנחנו חיים במדינה חמה, עם הרבה מאוד קיץ, מה שאומר הרבה סנדלים, כפכפים ונעליים פתוחות. פדיקור רפואי מאפשר לכם ליהנות מרגליים יפות ואסתטיות ללא עור יבש.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.