סרום לפנים – כיצד בוחרים את התכשיר הנכון?

סרום לפנים – alonim-cosmetics.co.il

סרום לפנים – כיצד בוחרים את התכשיר הנכון?

אחד התכשירים הכי פופולאריים וחשובים ביותר לשימוש לעור הפנים הוא סרום. זו תכשיר שנהוג להשתמש בו על מנת לטפח את העור הפנים ולשמור עליו, בין אם זה באופן ספציפי לטיפול בבעיות מסוימות ובין אם זה באופן רגיל, לצורך טיפוח העור.

על מנת להבין את חשיבות השימוש בסרום ועד כמה זה משמעותי לבחור את התכשיר הנכון ולהקפיד על השימוש בו באופן עקבי, יש להבין תחילה מה זה בכלל סרום ומה ההבדל בין התכשירים השונים.

סרום לפנים הוא למעשה שילוב מרוכז של חומרים פעילים שונים, חומרים בעלי מולקולות קטנות אשר נספגות בשכבות העור בצורה אפקטיבית. אפשר לומר, שלהבדיל מתכשירים אחרים שפעילים על פני השטח, הרי שסרום פועל הרבה יותר טוב ונכון כאשר יש בעיה שנמצאת בתוך העור עצמו. במילים אחרות, מדובר על תכשיר שמיועד לטיפול לבעיות ספציפיות בעור.

כפי שציינו, יש הבדלים בין תכשירי סרום לפנים. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של תכשירים מסוג זה, בין אם אלה תכשירים שכוללים אחוז לחות גבוהים או נמוכים, תכשירים שכוללים מאפיינים של אנטי אייג'ינג, וחומרים אחרים. כמובן שכל אחד צריך לבחון איזה מבין התכשירים הכי מתאים לו, על פי מה שנדרש עבורו בהתאם לסוג העור שלו.

נקודה נוספת שצריך לזכור הוא, שימוש בתכשיר סרום לפנים טבעי נובע מכך שאנחנו נעדיף תמיד להשתמש בתכשירים בעלי מרכיבים טבעיים ולא בתכשירים בעלי מרכיבים מלאכותיים שנחשבים הרבה פחות טובים לעור הפנים ויכולים לייצר תופעות לוואי שעלולות לפגוע בו.

כיצד בוחרים את הסרום הטוב עבורנו?

הבחירה בסרום כזה או אחר, נובעת על פי מספר פרמטרים. בראש ובראשונה נבחר את הסרום שטוב עבורנו על פי סוג העור שלנו. בין אם מדובר בעור יבש, מיובש או לח. המטרה של התכשיר הוא לאגור את הלחות בתוך העור, ולכן השאלה איזה סוג עור יש לנו, היא מהותית.

שנית, עלינו להתייחס לשאלה איזה מבנה עור יש לנו. האם יש בו קמטים, האם יש בו קימטוטים, האם הגיל השפיע עליו באופן כזה שהתכשיר צריך לכלול אלמנטים של אנטי אייג'ינג בשביל שיהיה אפשר לשפר אותו.

שלישית, צבע העור. הכוונה כאן לפיגמנטים שלו, האם הם בהירים, כהים, האם אחידים. זה יכול להשפיע על הבחירה בתכשיר, מסיבות שונות. שכן יש כאלה שמתאימים רק לסוג מסוים של פיגמנטים, סוג מסוים של גוונים. צריך לומר, ישנם תכשירים שיכולים לטפל גם בפגעים של פיגמנטים שונים.

עוד נקודה שצריך להתייחס אליה היא, עד כמה העור רגיש, עד כמה הוא אדמומי, האם הוא דורש הגנה מיוחדת, התייחסות שונה. במידה וכן, הרי שאנחנו נידרש לבחור בתכשיר מתאים שיוכל לטפל בעור בצורה אפקטיבית וטובה לאורך זמן, בהתאם כמובן להוראות השימוש בו.

 

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.