ספריי שיזוף עצמי – הפתרון הבריא לגוף שזוף

ספריי שיזוף עצמי

ספריי שיזוף עצמי – הפתרון הבריא לגוף שזוף

אין ספק כי מראה שזוף הפך למראה נחשק במיוחד אשר רבים רוצים לקבל אותו, בייחוד בעונת הקיץ. אם בעבר היינו חושפים את גופנו לקרני השמש המסוכנות במשך שעות ארוכות בכדי לקבל את הצבע הנחשק, או שוכבים במיטות שיזוף בעלות קרינה גבוהה, היום אפשר לקבל את המראה השזוף והמרשים הזה בצורה הרבה יותר נוחה, הרבה יותר בריאה והרבה יותר מהירה – הכל בעזרת ספריי שיזוף עצמי.

איך משתמשים בספריי שיזוף עצמי?

ספריי שיזוף עצמי הינו מוצר קל ופשוט לשימוש. הוא מיועד לשימוש ביתי וכל אחד, או אחת, יכולים להשתמש בו בקלות ללא ידע קודם וללא כל בעיה. לרוב, את הספריי יש להתיז על הגוף (המרחק בין הגוף לבין הספריי שונה מיצרן וליצרן ויש לבדוק את ההוראות על גבי האריזה), ולבצע מריחה של הצבע על הגוף בעזרת כפפה ייעודית. הכפפה מחליקה את הצבע על הגוף ומונעת מכתמי חומר להישאר על הידיים ולהותיר מראה שאינו אסתטי כל כך. לרוב, במידה ומדובר בספריי איכותי, הצבע יחזיק מעמד במשך שבוע – שבועיים, ויש לחדש אותו בכל פעם מחדש.

השימוש הינו מהיר מאוד וניתן לעשות אותו לאחר מקלחת, לפני יציאה או בהזדמנות אחרת. במידה וזהו השימוש הראשון כדאי לפנות מעט יותר זמן בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, עד לצבירת ניסיון המאפשר לבצע זאת בקלות ובמהירות רבה.

עלות הספריי

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של מותגים המשווקים ספריי שיזוף עצמי, ולכן ניתן לראות גם מגוון רחב מאוד של מחירים. ניתן למצוא ספריי שיזוף עצמי במחיר של 40 ₪ ממותג פשוט, ועד למחיר של 200-300 ₪ ממותג יוקרתי ונחשב יותר. כמובן, אין הכרח לכך שהספריי היקר ביותר הוא האיכותי ביותר, ולכן לפני הרכישה כדאי לבצע סקירת שוק ולנסות לקבל המלצות ממשתמשים שונים אשר יכולים לתת חוות דעת על הספריי בו הם משתמשים. בנוסף, ניתן למצוא ביוטיוב סקירות רבות של מוצרים בתחום זה, וכך לדעת במה כדאי לכם לבחור ומהי דרך השימוש הנכונה ביותר במוצר הספציפי בו אתם בוחרים.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.