ניתוח אף בשנת 2016 מחירים נוחים במגוון קליניקות

ניתוח אף בשנת 2016 מחירים נוחים במגוון קליניקות

ניתוחי אף הם מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, ויש להם ביקוש גדול. טווח המחירים של הניתוח משתנה לפי כמה קריטריונים, ואפשר למצוא מחירים די נוחים היום בישראל. כל שצריך לעשות הוא לדעת מה כולל מחיר ניתוח כזה ואיך הוא נקבע, ולעשות סקר שווקים ולקבל כמה הצעות מחיר כדי להחליט. אותו ניתוח יכול לעלות מחיר אחר אצל רופאים שונים ומה שקובע בדרך כל הוא מידת המורכבות של הניתוח ומי שמבצע אותו. הדבר הראשון ששמים לב אליו הוא שאין מחירון קבוע לניתוח אף והוא גם לא מתפרסם בשום מקום. הסיבה היא שלמרות שזה נראה ניתוח סטנדרטי הוא משתנה באופן הביצוע והדרישות שלו אצל כל אחד. אם מוסיפים מצב רפואי או דרישות רפואיות מיוחדות אצל מי שסובל גם מבעיות בדרכי הנשימה כתוצאה מכך, ברור למה המחיר נקבע לכל אדם בנפרד. המחיר הסופי יינתן רק אחרי פגישת ייעוץ והערכת מצב על ידי הרופא.

קביעת מחיר ניתוח אף

מחיר ממוצע של ניתוח אף נע סביב 11,000 ש'. מחיר הניתוח נקבע לפי כמה מרכיבים ששני העיקריים בהם הם מיהו הרופא ומיהו המטופל. רופא מנסה ובעל מוניטין בתחום זה מקבל יותר עבור ניתוח אף, גם משום שיש לו יותר מיומנות בעבודה כזאת והמלצות מצוינות. מחיר של רופא מומחה יכול להיות אף יקר יותר מהממוצע. זה נשמע כמו ניתוח פשוט, אולם יש לו השלכות אסתטיות משום שהוא האיבר הבולט ביותר בפנים וחייב להיות מוצלח, וגם משום שהוא קשור לדרכי הנשימה וכל חריגה, או תקלה, או בעיה בניתוח היא בעלת השלכות גם על מצב בריאות המטופל. כשהמטופל בא מלכתחילה בגלל בעיות נשימה ולכן הניתוח אינו רק פלסטי ואסתטי, זה משפיע על המחיר ועל המומחיות של הרופא שחייב לבצע זאת.

טכניקות המשפיעות על המחיר

יש שתי טכניקות עיקריות לביצוע ניתוח אף – פתוח וסגור, והסוג קובע את המורכבות והמחיר, בגלל הרדמה כללית או חלקית. הרדמה כללית מחייבת גם אשפוז, שמייקר את הניתוח. עוד מוסיפים את אנשי הצוות הרפואי, מיהם ומספרם מגולם במחיר. ככל שיהיו יותר אנשי מקצוע המחיר עולה. הטווח, אם כן, יכול לנוע מניתוח פשוט בסך 6,000 ש' ועד 17,000 ש' לניתוח מורכב מאוד. חלקו יכול להיות מסובסד על ידי קופות החולים ויש לבדוק זאת ולציין בפני הרופא. אל תשכחו לבדוק אצל מספר רופאים מה נוח לכם.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.