ניתוח אף – השלבים

ניתוח אף – השלבים

במידה ובחרתם לעבור ניתוח אף, בוודאי שיש לכם שאלות רבות לגבי אורך התהליך, מה הוא כולל ומה חשוב לדעת לפני הניתוח ואחריו. חוסר ודאות יכול לגרור הפתעות לא נעימות ולכן חשוב להיות מודעים לכל השלבים בתהליך של ניתוח אף כדי שתגיעו מוכנים לגמרי. להלן השלבים השונים:

פגישות עם הרופא המנתח

  • בשלב הראשוני תיפגשו עם הרופא המנתח לפגישת ייעוץ. בפגישת הייעוץ תציגו בפני הרופא את הבעיה שאתם מעוניינים לפתור, בין אם מדובר בבעיה אסתטית או בריאותית, והרופא יציג בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם. הוא יבנה ביחד איתכם את הצורה החדשה של האף שלכם. בנוסף, תצטרכו לבשר לרופא על כל בעיות רפואיות אפשריות שיש לכם ולדווח על תרופות שונות שאתם לוקחים. הרופא יסביר לכם על תופעות הלוואי והסיכונים, וכן גם המחיר של ניתוח אף. בפגישה זו תוכלו לבדוק האם אתם מתחברים לרופא והאם אתם מרגישים שהוא מבין את רצונכם.
  • בשלב השני תיפגשו עם הרופא על מנת לבחון הדמיה של האף החדש שלכם. קליניקה שמכבדת את עצמה תציג הדמיה וכן תמונות מניתוחים מוצלחים קודמים כך שתוכלו להיות בטוחים וסמוכים שהרופא אכן בעל יכולות ניתוח ועיצוב מוצלחות.

לפני הניתוח

לפני ניתוח האף יהיה עליכם להכין את עצמכם בצורות שונות. למשל, תצטרכו לעבור בדיקות דם ובדיקות בדרכי הנשימה שלכם. במקרה שאתם לוקחים תרופות קבועות המדללות את הדם וויטמינים שונים, תצטרכו להפסיק לקחת אותן זמן מסוים לפני הניתוח, בדרך כלל שבועיים לפני, להפסיק לעשן לפני הניתוח ולהיכנס לצום של שמונה שעות לפני הניתוח.

הניתוח

כשאתם מגיעים לניתוח, חשוב לדאוג להגיע נקיים לאחר מקלחת וללא איפור. כשתגיעו תיפגשו עם המנתח לפגישת טרום ניתוח. הוא והרופא המרדים יסבירו לכם על כל מה שהולך לקרות ברגע שתיכנסו לחדר הניתוח וההרדמה תחל לפעול.

אחרי הניתוח

אחרי ניתוח האף תעברו לחדר התאוששות חבושים באף ובפנים. לאחר שתשהו זמן מסוים וההרדמה תפוג תוכלו להשתחרר ולחזור לביתכם. תקבלו הוראות מדויקות על איך תצטרכו לנהוג אחרי ניתוח האף וממה להימנע. תקבלו הוראות על תהליך ההחלמה ואת התרופות שתצטרכו לנטול, והכי חשוב, מתי תוכלו להסיר את התחבושות.

/ בלוג יופי וטיפוח / Tags:

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.