ניקוי פנים בשיטות ייחודיות

face-care

ניקוי פנים בשיטות ייחודיות

ניקוי פנים בשיטות ייחודיות

רבים אינם יודעים זאת, אך העור נחשב לאיבר הגדול ביותר בגוף האדם והוא מחבר בין מה שקורה בגוף לבין מה שקורה מחוץ לגוף ולכן יש חשיבות רבה לשמור על מראה עור נקי באמצעות ניקוי פנים יסודי.

בדיוק כפי שאנחנו מקפידים להכניס לגוף שלנו מזון בריא על מנת לשמור על שגרה בריאה ולא לפגוע בגוף, כך חשוב מאד לדאוג לניקוי יסודי ולהקפיד על שגרת טיפוח.

הקשר בין מצב העור והבריאות

לשאלה מדוע חשוב להקפיד על ניקוי פנים, התשובה היא כי יש קשר הדוק בין מצב העור לבין המצב הבריאותי שלנו. ניקוי הפנים בצורה נכונה וטובה מסייע לאנשים לשמור על איכות החיים וגם מסייע להפחתת המצב הנפשי.

אם תרצו, באמצעות ניקוי יסודי מסירים את כל הדאגות והמתחים ומסייעים להתחדשות העור. כאשר העור אינו נקי קורה מצב בו מצטברים תאים מתים ופסולת רבה מה שגורם לחדירה של חומרים שונים ומזיקים לעור. ניקוי הפנים יסייע בקבלת מראה זוהר יותר ושמירה על חיוניות.

3 שיטות של ניקוי

אז כיצד ניתן לשמור על עור הפנים? באמצעות ניקוי פנים יסודי. כעת נביא בפניכם 3 שיטות שונות וייחודיות לניקוי.

שימוש במברשת

השיטה הראשונה היא שיטה באמצעותה נעשה ניקוי באמצעות מברשת המסייעת להמרצה של זרימת הדם בעור. היה זה לפני כשנה שהיה ניתן לרכוש את המברשת בפעם הראשונה ברשתות השונות. מה ייחודה של המברשת? מדובר במברשת המסייעת לפעולת הניקוי במסגרת יומיומית. באמצעותה מנקים את הפנים ניקוי עמוק תוך רטט העור והצפה של הלכלוך המצטבר בעור. במברשת ניתן לבחור בין כמה דרגות ניקוי- עדין או עמוק. אם חששתם מפני הסיבים, הרי אין מה לדאוג- מדובר בסיבים עדינים המבטיחים הסרה עדינה של תאים מתים.

באמצעות לימונים

אם הזכרנו מברשת לצורך ניקוי פנים, הרי כעת נציג את השיטה השנייה- ניקוי באמצעות לימונים. אמנם אנחנו מכירים את הלימונים מהמטבח הפרטי שלנו אבל לימונים מסייעים גם לניקוי פנים.

לשאלה מה יש במיץ הלימון, התשובה היא כי יש חומרים בקטרייאלים המסייעים להסרה של תאים מתים וכן למניעה של נקבוביות חסומות. לצורך השימוש בלימון יש לטבול מקל בצמר גפן במיץ הלימון ולמרוח על עור הפנים.

ניקוי פנים באמצעות אלוורה

השיטה השלישית של ניקוי פנים הינה באמצעות אלוורה. הצמח ידוע כמטפל בבעיות שונות אך גם בעור הפנים. צמח האלוורה מאפשר לכם להרכיב מסכה נהדרת לפנים ולעשות בה שימוש. הצמח מכיל חומרים אנטי דלקתיים המסייעים לניקוי העור.

כיצד יש לפעול? יש לערבב את הצמח עם מיץ לימון וכך ניתן ליצור מסכה נהדרת וייחודית לעור הפנים. כמו כן, ניתן לערבב את הצמח ביחד עם שמן קוקוס או שמן זית.

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply