והיום לא רק במספרה: מסכה לשיער לכולם

מסכה לשיער

והיום לא רק במספרה: מסכה לשיער לכולם

טיפולי היופי והטיפוח לשיער שלנו ממזמן כבר יצאו מהמספרות ומידי מעצבי השיער, או לפחות חלקית, מספיק כדי שנוכל לעשות לעצמנו טיפול מקצועי במסכה לשיער. הטיפולים הזמינים בשוק לצרכנים רגילים (ולא בציוד למספרות) כבר הגיעו לרמה הגבוהה ביותר, כך שהמוני אנשים, גברים ונשים כאחד, מעדיפים לעשות את הטיפול לעצמם, בנוחיות של הבית, בלי הרעש והבלגן של המספרה, שלא לדבר על המחיר.

מחירי מסיכות השיער לצרכן הפכו נגישים ממש כמו סוגי המסכות, כך שאין ספק שגם אתם יכולים למצוא את המסכה המתאימה ביותר לסוג השיער שלכם, ולמטרה שלכם, ולא לשבור תוכנית חיסכון בביקורים שוטפים אצל מעצב השיער שלכם.

איך בוחרים מסכה לשיער?

מסכות לשיער יש הרבה, אבל יש גם צרכים שונים, וחשוב שתתאימו את המסכה לשיער ולקרקפת שלכם:

  • מסכה טיפולית לשיער – קרטין: חומר זה הוא מאבני היסוד של השערה (כמו גם של הציפורניים). חומר אידיאלי לשיקום השיער, במסכות שיקומיות.
  • מסכת ריפר לשיער פגום – להזנה של שיער פגום במיוחד, יבש מאוד ונוטה להישבר.
  • מסכה טבעית – ישנן מסיכות עם חומרים כמו חמאת שיאה, מלחים טבעיים ורוזמרין
  • מסיכה בתוספת שמפו – תוכלו למצוא היום חבילות הכוללות מסכה לשיער ושמפו תואם, כך שהחומרים במוצרים מחמיאים זה לזה ועובדים יחד לטובת בריאות השיער שלכם
  • מסכה לפי עובי השיער – יש מסיכות לשיער עבה ולשיער דק, ומוטב לבחור את המתאימה ביותר

אפקטים במסכות לשיער

חלק ממסכות השיער מציעות אספקט טיפולי נטו, שיקום מבנה השערה והזנת השיער והקרקפת. מסכות אחרות מאפשרות להוסיף כל מיני אפקטים ייחודיים. נכון, כשהמסכה איכותית והשיער משתקם, היופי הטבעי שלו בולט החוצה, אך לעיתים השיער פגום מאוד, וייקחו כמה טיפולים והשגחה ושמירה על השיער כדי להוציא ממנו את המיטב. במקרים אלו יש תוספות ייחודיות למסכות שונות.

לדוגמא מסכה לשיער ליצירת מראה מבריק ("גולד"), עם ניצוץ זהוב שנותן לשיער זוהר ובוהק ייחודיים. מסיכות שיער עם תוספים שונים יוצרות אפקטים שונים, כך שתוכלו להתנסות, להכיר, ולראות מה המסכה המושלמת ביותר לשיער שלכם.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.