מכשירים ביתיים להסרת שיער

מכשירים ביתיים להסרת שיער

מכשירים ביתיים להסרת שיער

הדרך לעור חלק משערות

כל אח רוצה עור חלק נקי משערות ולא רק נשים עוברות את התהליך הזה אלא גם גברים רבים. עור חלק ברגליים, בפנים, בחזה, בגב ובעוד מקומות רבים הוא משאת נפשם של רבים ובמקום ללכת לקליניקה ולבצע טיפולים רבים, ניתן להסיר שיער בבית. בימינו לכל אישה ואף לכל נערה יש מכשיר אחד שיכול להסיר שערות מבית השחי והרגליים ומכשיר להסרת שיער ביתי מספק תמורה הולמת לקנייה. אין על הנוחות שלהבית והסרת שיער בזמנים שלנו בלי לצאת מהחדר יכולה להיות משימה קלה הרבה יותר.

יותר משתלם להסיר שיער בבית

יש יתרונות רבים להסרת שיער ביתית מאשר הגעה לקליניקה ולהסיר שיער בכל דרך שהיא, שעווה, לייזר או מכשירים אחרים עם טכנולוגיות מתקדמות, אך ללא ספק אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא השיקול הכלכלי. אמנם מכשירים גדולים להסרת שיער ניתן למצוא רק בקליניקות אך מכשירים קטנים יכולים לעלות כמה מאות שקלים ואף פחות, תלוי בדגם, בסוג המכשיר ובדרך הפעולה, אך מדובר בהוצאה חד פעמית שלא כמו תשלום כל פעם מחדש למכון להסרת שיער. יותר ויותר נשים ברחבי העולם רוכשות מכשירים להסרת שיער ביתי וכך חוסכות מאות ואפילו אלפי שקלים.

כיצד פועלים מכשירים ביתיים להסרת שיער?

  • אנחנו רגילים לשמוע על הסרת שיער בלייזר, למי שכבר נטש את רעיון השעווה שמורטת את העצבים יחד עם השערות. הסרת שיער בלייזר אינה ניתנת לשימוש ביתי כיוון שכל שימוש בלייזר הוא הליך רפואי לכל דבר שמצריך ידע בהפעלה ורישיון רפואי. מי שרוצה לרכוש מכשירים ביתיים להסרת שיער יצטרך להשתמש בטכניקות של אור ואינפרה אדום שיכולות להיות יעילות באותה מידה.
  • מכשיר להסרת שיער ביתי הוא בדרך כלל מכשיר קטן שקל מאוד לאחסון ולנשיאה. יש כל מיני סוגי מכשירים וכל אחד יכול להתאים לעצמו את המכשיר הכי טוב עבורו כאשר לא רק היצרן יכול להראות על איכות המכשיר אלא על ההתאמה של המכשיר אלינו מכל הבחינות: מצב העור, צבע העור, רגישות העור, צפיפות השערות ועוד.
  • המכשירים הביתיים שפועלים על הבזקי אור, יוצרים הבזקים חזקים ומרוכזים שמגיעים עד לזקיק השערה. בצורה כזו זקיק השערה עוצר את התחדשות צמיחת השיער מהשורש וכך למעשה צפיפות השיער יורדת משמעותית. בדרך כלל הטיפולים לא יוצרים שינוי מיידי אך לאחר ארבעה או חמישה טיפולים סביר להניח שצפיפות השיער תרד משמעותית עד שמונים או תשעים אחוזים לפחות.

מה צריך לבדוק לפני רכישת מכשיר הסרת שיער ביתי?

כשאנו מגיעים לרופא עור או למכון לייזר, בודקים את סוג העור שלנו ומתאימים לנו את הטיפול. לא כל אחד עובר טיפול דומה במכון לייזר אלא טיפול שמותאם לסוג העור, לצבע העור, לעובי השערה, צפיפות השיער וכולה. כשאנחנו בביתנו ומטפלים בעצמנו חשוב להבין שלא כל מכשירי הסרת השיער הביתיים יהין יעיל באותה מידה לכל אחד ובמכשירים רבים ניתן לבצע התאמה מירבית לכל הפרמטרים הללו. לכן חשוב לרכוש מכשיר מיצרן מוכר שכולל אחריות והסברים מפורטים לגבי אופן השימוש.

מנגנוני בטיחות הכרחיים

כיוון שמדובר בהבזקי אור מרוכזים מאוד יש חשש בפגיעה באזורים רגישים כמו למשל העיניים. מכשירים אלו חייבים להכיל מנגנוני בטיחות בעיקר כשמדובר באוכלוסייה יחסית צעירה שמשתמשת בהם. הבזקים כאלו יכולים לגרום לפגיעה בחלקים נרחבים בעין ובמקומות רגישים אחרים ואף בעורף, במידה ומדובר על עור רגיש או עור בהיר מאוד שעבר פעולה לא מחושבת ולא מתאימה. לכן לפני שמשתמשים במכשירים אלו חשוב לבדוק את המכשיר ולסקור מכשירים אחרים עד למכשיר המותאם ביותר בשבילך.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.