מהי מתיחת פנים בחוטים?

מהי מתיחת פנים בחוטים?

ישנן שיטות רבות להשיג מראה צעיר ורענן, מהן כואבת יותר או פחות, מהן מסובכות יותר או פחות. מתיחת פנים בחוטים היא אחת השיטות המוצלחות והחדשניות בתחום, והיא אינה כואבת כמו ניתוח קוסמטי, ואינה מסובכת או פולשנית. מדובר באחד מתחומי האנטי-אייג'ינג, המתאים לכל סוגי העור, לנשים וגם לגברים, וניתן לבצע אותו במשך כל ימות השנה. מדובר בתהליך בטיחותי, קל ומהיר, ובעל תוצאות מהירות.

מתיחת פנים בחוטים – ללא ניתוח

שיטת מתיחת הפנים עם חוטים מציעה לכולם לחדש את עור הפנים והגוף מבלי שיישארו סימנים, ללא כאבים מיותרים, ללא החלמה ארוכה לאחר הפוצדורה, וללא צורך בניתוח. ישנם שני סוגי חוטים שאפשר להשתמש בהם, ושניהם עשויים מחומר פולידיאקסון שהוא סטרילי וסינטטי. משתמשים בו לדוגמה גם בעת ניתוח לב פתוח. חומר זה בטיחותי, אינו גורם לאלרגיות או לזיהומים, והוא מתפרק לבד ונעלם מהגוף ללא סיבוכים. החוט מהסוג הראשון משמש למניעת קמטים ולריענון העור, והחוט מהסוג השני משמש גם לצורך הרמת פנים.

כיצד מבצעים מתיחת פנים בחוטים?

מתיחת הפנים עם חוטים נעשית באמצעות הזרקה של חוטים דקים (נקראים "חוטי פלא") לאזור שאותו רוצים למתוח – בין אם מדובר בקו הלסת, בצוואר, באזור העיניים, הגבות או העפעפים, בלחיים, באזור הפה, בזרועות, בישבן, בברכיים, או בכל אזור אחר בגוף. לאחר אילחוש מקומי, רופא מומחה לאסתטיקה מזריק את חוטים למקום הרצוי, ולאחר מכן מושך אותם עד שהם נתפסים ברקמה שבמקום וכך הם גורמים להרמה של העור. תהליך זה גורם לעור שבמקום לייצר באופן מיידי קולגן ואלסטין, שהם חומרים הגורמים לחיזוק של העור ולהחלקה של קמטים. לאחר תקופה של כשבעה חודשים החוטים האלה נמסים לבד והרקמות שבמקום מתחדשות מעצמן.

יתרונות שיטת מתיחת הפנים עם חוטים

יתרונותיה העיקריים של השיטה הם שהטיפול עצמו קצר מאוד, ואורך בין 15 דקות לחצי שעה. הטיפול מצריך הרדמה מקומית בלבד, כך שהוא נעשה ללא כאב, ואין סיכון כמו שיש בעת הרדמה מלאה. בנוסף לכך, השיטה הזו אינה מצריכה זמן החלמה כמו ניתוח אסתטי. אפשר לחזור לשגרה באופן מיידי. בנוסף, התוצאה יכולה להיות מיידית, ולהישמר במשך בין שנתיים לשלוש שנים. ניתן גם לטפל במקביל בכמה אזורים בגוף, ולא לעשות טיפול מקומי אחד כל פעם. לאחר זמן כאשר התוצאה נחלשת, ניתן לבצע טיפול חוזר ולהחדיר חוטים חדשים לעור כדי לקבל את תוצאת המראה הצעיר מחדש.

 

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply