מהי החלקת משי

מהי החלקת משי

חולמת על שיער בריא באמת? חולמת לא רק לעצב את השיער כאילו הוא בריא אלא באמת להבריא אותו לגרום לו לשמור על הלחות, הברק והמראה הרענן שלו לאורך היום? הכירי את החלקת משי.

נשים רבות סובלות משיער פגום, יבש וחסר חן. מראה שיער לא אסתטי פוגע במראה החיצוני, משפיע על הדימוי העצמי ובעיקר גורם להתעסקות רבה וממושכת בניסיונות כושלים לשיפור מראהו. במשך אלפי שנים מנסים מעצבי שיער ונשים בכלל להתעלות על הקשיים הגנטיים שלהם במה שנתן להן הטבע בעצמו. עד כה ללא הצלחה אמיתית. בדרך כלל הטיפולים השונים הספיקו לתקופה קצרה בלבד והשיער חזר לקדמותו במהירות, לעיתים בתוך שעות בודדות. כיום, הודות החשיפה למזרח הרחוק והיכולת הטכנולוגית של ארצות המערב פותחה נוסחה מתקדמת ביותר המשקמת בצורה פלאית את מראה השיער, לזמן ממושך מאוד . שיטה זאת נקרית שיטת החלקת משי. 

 

מהי השיטה וכיצד היא עובדת?

כידוע אחת התכונות של המשי הוא חוזקו של הסיב. המשי, על אף הקונוטציה הרכה שלו ידוע כחזק לפחות כמו פלדה. כמו כן, למשי ישנו תכונות מיוחדות של שמירה על הלחות פי כמה מאשר יכולת השיער הטבעי של בני האדם, כמו כן חומר המשי מספק גם איטום משמעותי לשיער. לכן שיער שעבר החלקת משי, לא רק יראה בריא יותר, אלא אף יהיה בריא יותר, השיער יהיה גמיש יותר הודות למולקולות של סיבי המשי, הוא יהיה אטום לפגעי הסביבה כגון זיהום אוויר, הוא יראה לח ורענן יותר, גמיש  ביותר וכן לא יינזק בקלות מפגעי האקלים הישראלי, לא מהחום ולא מהקור.

באמצעות החלקת השיער בחום על בסיס חומר המשי והמשך טיפול קבוע בחומרים המבוססים משי השיער יישאר בריא יותר לאורך שנים ורק השורשים בלבד יזקקו לעבור טיפול חדש מידי מספר חודשים, בהתאם לסוג השיער ומצבו הבסיסי. 

 

החלקת משי – החלקה אורגנית אמיתית

 החלקת משי מאושרת על ידי משרד הבריאות והיא לא מכילה חומרים המסכנים את הבריאות של הלקוחות ושל מעצבי השיער. שיטה זו גם ידועה כשיטת החלקה אורגנית אמיתית, בניגוד ליתר השיטות שבהם רק חומרים כימיים וחזקים מאוד פעילים אומנם שיטת העבודה מוגנת ביחס לאחרים, בשיטה זו כל החומרים הינם חומרים בטוחים שאינם פוגעים בלקוחות. החיסרון של שיטה זאת שאינה מתאימה כשיטת החלקה לשיער מובהר מאוד.

 

רוצה להיות בטוחה שהשיער שלך נמצא בידיים טובות? פני אל המומחים להחלקות שיער – החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי 

ואנו נשמח לתאם לך תור לפגישת ייעוץ והסבר. ניתן לבקר האתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://straight-hair.co.il/.

077-9978822

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply