מדריך לשימור לאיפור קבוע

eyelash-curler-1761855_640

מדריך לשימור לאיפור קבוע

איפור קבוע הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, מדובר בטרנד מלהיב התורם לשיפור באיכות החיים ומאפשר לנשים ליהנות ממראה מטופח ומושקע בלי צורך להתאפר כל בוקר מחדש לפני שהן יוצאות לעבודה או להתאפר לפני שהן יוצאות לאירוע מסוים או לבילוי. במקום לשרטט אייליינר ולהתאפר כל בוקר מחדש, אפשר ליהנות מתחליף קבוע מושלם לאיפור היומיומי כמו תיחום שפתיים קבוע, פס שחור מעל לעיניים ומתחתיהן, שפתון קבוע בגוון טבעי ויפהפה שאינו נמחק גם אחרי אכילה או מאמץ גופני, הדגשת גבות, הדגשת תווי פנים וכיוצא באלה.

כדאי לדעת כי איפור קבוע מאפשר גם להסתיר פגמים קלים כמו פגמי פיגמנטציה בעור הפנים, הסוואת נגעי עור שונים, הסוואת צלקות וטשטושן, תיקון שפה שסועה, כיסוי והסוואה של כוויות שונות בפנים ובכל חלקי הגוף וכדומה. בנוסף, איפור קבוע מאפשר להסוות צלקות כתוצאה מתאונות שונות בכל אזורי הגוף, להשלים ריסים וזיפי זקן ועוד.

פתרון מושלם כדי להישאר צעירה נצחית

טרנד האיפור הקבוע הפך לנחלת הכלל בזכות יתרונותיו הרבים – יש איפור קבוע לנשים ויש גם פתרונות מתקדמים לגברים. כדי לשמור על תוצאות האיפור הקבוע יש להקפיד על הנחיות הצוות המטפל. כך, לדוגמה, לאחר הטיפול של האיפור הקבוע יש להימנע מרחצת הפנים במים חמים בהתאם להנחיות הצוות המטפל, יש למרוח משחה מסוג בפנטן פלוס על האזור המטופל במשך מספר ימים, חשוב לא לחשוף את האזור המטופל לקרני השמש מספר ימים, ואין להסיר קליפות קטנות הנושרות מהעור לאחר הטיפול.

איפור קבוע נחשב לפתרון מושלם, הן לצורכי אסתטיקה והן למטרת טיפול שיקומי ופרא רפואי לטשטוש ולהסוואת פגמים שונים בעור הפנים ובחלקי גוף נוספים, כמו הסוואת צלקות שונות ונגעי עור. באמצעות איפור קבוע ניתן להתעורר בבוקר וליהנות ממראה רענן וצעיר בלי לבזבז זמן רב על איפור יומיומי כמו אייליינר, תיחום שפתיים והדגשתן, הדגשת קווי פנים וכדומה. ניתן לבחור מגוון טיפולים של איפור קבוע, יש קשת רחבה של גוונים, ובעצם ניתן לנצח את פגעי הזמן וליהנות ממראה צעיר, זוהר ומטופח לאורך זמן.

עם זאת, חשוב לשמור על האיפור הקבוע כדי ליהנות ממנו לאורך זמן. יש לזכור כי תוצאות האיפור הקבוע מחזיקות מעמד למשך תקופה של כשנתיים על פי רוב, אך יש הבדלים בין מטופל למטופל מאחר שקליטת הצבע שונה אצל כל אחד. יש גורמים נוספים המשפיעים על תוצאות הטיפול כמו חשיפה ממושכת לשמש, מחלות שונות, נטילת תרופות המשפיעות על תוצאות האיפור הקבוע וגם שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים. כל אלה עשויים להשפיע על תוצאות האיפור הקבוע, בעיקר אם משתמשים בתכשירים קוסמטיים המכילים חומרים כמו רטינול וחומצות שונות.

אתי וולף טיפול פנים ואנטי אייג'ינג

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.