שאלה נפוצה: כמה עולה ניתוח אף?

nose

שאלה נפוצה: כמה עולה ניתוח אף?

בישראל הקטנה ישנו מגוון רב של אנשים בעלי מראות אקזוטיים שונים ומשונים. אך משיטוט בעולם, אנו נגלה כי אף על פי שנדמה לנו כי אנו נראים שונה לחלוטין האחד מהשני, יש לכולנו קווי דמיון משותפים. נוסף על צורת הפנים המאורכת, השיער המתולתל שלרוב כהה, ושמורות עיניים בולטות, רובנו נחנו באף שקשה שלא להבחין בו. אחד הניתוחים הפופולריים שהפך לשכיח בקרב ישראלים רבים הוא ניתוח לשינוי איבר זה – האף. מאז החלה הרפואה הפלסטית לצבור קהל מאמינים ומחיר לניתוח אף כבר אינו עולה הון שרק בעלי ממון מחזיקים, אנשים רבים במהלך חייהם החלו מבררים כמה עולה ניתוח אף.

למה השאלה כמה עולה ניתוח אף הפכה כה שכיחה?

ישנן סיבות רבות לביצוע ניתוחי אף, ובסופו של דבר לכל אדם שמורה זכותו האישית להחליט על גופו, יהיו מניעיו אשר יהיו. להלן כמה סיבות נפוצות:

  • מראה – הסיבה הפשוטה והשכיחה ביותר לניתוחי אף היא המראה. ממחקר עלה שכ30% מכלל האנשים אינם מרוצים מאיך שהטבע חנן את אפם, ובילו שעות רבות מילדותם במבטים מתוסכלים במראה והתמיהה "למה דווקא אני?" התשובה היא בדרך כלל גנים. אך בעולם כיום אין הם צריכים להכתיב לנו כל דבר בחיינו, ואף אם אפינו דומה לזה של בז מצוי, אנו יכולים לשנות זאת, כך שהשאלה הבאה שלנו תהיה "כמה עולה ניתוח אף?"
  • בריאותי גנטי – ישנם אנשים שסבלו או סובלים מבעיות נשימה כתוצאה ממבנה אף בעייתי. לדוגמה גשר האף גורם לסתימה באחת המחילות, מחילה שהיא קטנה או לחוצה מדי, כל אלו מקשים על חייהם של הסובלים באופן תדיר ויומיומי. מכיוון שהמחיר לניתוח אף הוא בר השגה, הניתוח יכול להצילם מהסבל ולשפר את איכות חייהם ברמה ניכרת.
  • פציעות – לא מעט אנשים נפצעים במהלך חייהם דווקא באפם, ייתכן שזאת משום שהאיבר בולט וכמו יוצא מפרופיל הפנים. פציעות יכולות לקרות כתוצאה מקרב אגרופים, אלימות לעבר הפנים ואף ממקרים שכיחים של נפילה או מעידה בעוצמה על הפנים. במקרים אלו, ניתוח אף לרוב הכרחי, משום שהפציעה שנתה לחלוטין את כל מבנה האף של הפצוע וייתכן שיש סכנה לחייו במידה ולא ינותח.

המחירים

אז כמה עולה ניתוח אף? מדי שנה יוצאים מחקרים וסטטיסטיקות חדשות הבוחנות את העלויות לניתוחי אף. משיטוט במספר אתרים וכתבות, נוכל למצוא שיש הבדל גדול בין המחירים. המחירים נעים בסביבות ה5500 במרפאות הבריאות הציבוריות, אך בקליניקות פרטיות שמחזיקות ותק רב בתחום המחירים הנעים מ10000-16000, ומשתנים בהתאם למוניטין, המקצועיות, סוג הניתוח והסדרי הביטוח הרפואי.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.