כמה עולה ניתוח אף?

nose surgery

כמה עולה ניתוח אף?

כמה עולה ניתוח אף? סקירה אודות מחירי ההליך והשירותים הנלווים לו

קביעה עבור ניתוח אף מחיר סופי תלויה בלא מעט פרמטרים אשר חלקם הלא קטן נתון לשינוי. חלק מהשינוי קשור ליחסי קופת החולים עם המוסד המטפל: בתקופות שיש סבסוד באחוזים גבוהים, עלות הניתוח תהיה זולה יותר מעלותו של ניתוח בתקופה בה הסבסוד נמוך – בהינתן שהמחיר הגולמי של הניתוח לא משתנה, אבל לא כך היא המציאות. עבור ניתוח אף מחירים משתנים כל עת, כל העת, ואפילו מדי חודש בחודשו. במה הם תלויים, ומהו סוד קביעתם?

ניבוי עבור ניתוח אף מחיר מוערך מצריך ידע בתמורות כלכליות ורגולטוריות שונות

מדובר בתמורות כלכליות של חומרי גלם בעולם, אשר חלקם משמש פיזית את צוות הניתוח: בדים לתפרים אחרי ניתוח, בדים רפואיים כמו פדי עזר בהם משתמשים האחים והאחיות במהלך ההליך הכירורגי, גופים זרים חד פעמיים המוחדרים לאף במהלך הניתוח, ועוד.

הכי קל והכי פשוט – לברר ממה עשויים החומרים הללו, ולברר מהם מחירם הסחיר בבורסות העולמיות. ישנם אתרים בורסאיים רבים בארץ העוסקים במחירי חומרי גלם בשקלים חדשים. בנוסף, נדרש גם ידע ברגולציה: מה החליט משרד הבריאות לגבי שכר עובדי הסיעוד בחדרי הניתוח, וכן – עלויות של רופאים כירורגים ומרדימים עמם ניתן לשוחח על נושא זה בטרם הניתוח.

טיפ חשוב ביותר למי שזקוק לניתוח אף פלסטי שאינו בגדר חובה רפואית דחופה

מי שניתוחו לא סובל דיחוי – בשל היותו ניתוח אף רפואי כמובן צריך לסור למרפאה באופן מידי, ולדאוג ליישום הניתוח שלו במהרה, אבל מי שעושה זאת כשירות מותרות פלסטי יכול לחסוך כעת המון כסף בקריאת שורות אלו: עשיתם בירור לגבי מחירם הסחיר של בדים ופדים רפואיים? כיצד תדעו אם המחיר נחשב יקר או לא? כיצד תדעו האם צפויה ירידת מחירים?

נסו לברר תמורות כלכליות בישראל לעומת השוק העולמי: אם ישראל נמצאת באינפלציה כלכלית, אך יש מיתון ברחבי העולם – אזי המחיר של הניתוח צפוי להיות יקר במיוחד ככל שמדובר בישראל. לעומת זאת, אם מצאתם שיש מיתון בישראל ברמה המקומית, והעולם נהנה מצמיחה או מקצין לאינפלציה, אין זמן טוב יותר לעשות את הניתוח בישראל בהתייחס למחירי חומרי הגלם.

איתרתם עבור ניתוח אף מחיר צרכני שתוכלו לעמוד בו? כעת בדקו מי הצוות הרפואי

חשוב לשאול בטלפון לשמו של הכירורג, ולשמו של הרופא המרדים, ולבדוק את השמות שלהם בקרב מנותחים אחרים, בעיתונות העוסקת בספרות הרפואית ובעיתונות היומית הפופולרית בישראל. יש לבדוק האם מדובר ברופאים בעלי שיעור קומה שהשכילו להגשים ללקוחות אחרים תוצאות פלסטיות נחשקות, והאם באופן כללי – הלך הרוח בציבור חיובי לגביהם ואינו מצביע על שערוריות בהם הם היו מעורבים. עבור ניתוח אף מחירים מספריים אינם ה- ISSUE היחיד. הסתמכות על רופאים שהם לא TOP CLASS עשויה לעלות לכם ביוקר, וגרוע מכך – בבריאות.

למחיר הניתוח יש להוסיף את עלות ההתאוששות

עלות ההתאוששות מכילה נתונים שחלקם מוחלטים בשל הסתמכותם על מקרי מחקר מדעיים, וחלקם ניתנים לשינויים. ראשית כל, לשם ניבוי עבור ניתוח אף מחיר מספרי גרידא יש לקחת בחשבון את העלות של יום אשפוז באותה מרפאה.

יחד עם זאת, יש לזכור כי ניבוי עבור ניתוח אף מחירים אינו מתבטא רק בתשלום הישיר אלא גם בגורמים שהם שווי כסף. אם אתם ספורטאים או שחיינים או מדריכי צלילה, למשל – כנראה תצטרכו להיות מושבתים מפעילות למשך 21 יום בממוצע על מנת לתת לאף מנוחה, מה שאומר שאתם 21 ימים בלי פרנסה. יש לקחת זאת בחשבון.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.