כל מה שרציתם לדעת על מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית

botox

כל מה שרציתם לדעת על מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינה אחת מחומרי הקוסמטיקה היעילים ביותר

חומצה היאלורונית הינה חומצה הקיימת אצלנו בגוף באופן טבעי, ותפקידה לספוח מים. פעילותה של חומצה זו הינו זה שמקנה לעור את המראה הצעיר והרענן שלו, וכן מכניס גמישות לרקמות בה חומצה זו נמצאת. בשנים האחרונות, נעשה שימוש נרחב יותר ויותר בחומצה היאלורונית למילוי קמטים בשל היתרונות הרבים של השיטה והתוצאות המשמעותיות.

אז מה כדאי לדעת על מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית?

  • טיפול טבעי: בניגוד לחומרים כגון בוטוקס וטוקסינים אחרים, חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי לגוף אשר אינו גורם לפגיעה ברקמות השונות, כך שהיא אינה יכולה להזיק לעורנו. מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית מבטיח פגיעה מינימאלית עד לא קיימת בעור הפנים, תוך שימוש בחומרים טבעיים ברובם אשר משתלבים היטב עם מערכות הגוף השונות ואינם גורמים לנזק בלתי הפיך. כמו כן, השליטה בחומצה היאלורונית טובה יותר היות ופעילותה ידועה מראש בגוף ואנו לא צופים כמעט כלל בתופעות לוואי מהשימוש בה.
  • משקם ולא רק משפר: כאמור, חומצה היאלורונית הינה חומצה הסופחת אליה נוזלים, והיא אינה מאבדת תכונה זו במהלך הטיפול, כך שכאשר אנו מבצעים מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית אנו בעצם מכניסים לעורנו חומר הסופח אליו מים רבים. פעולה זו מאפשרת לנו לא רק למלא את הקמטים, אלא גם להחזיר לעור מחיותו ומהרעננות שלו היות והחומצה סופחת לעצמה מים עם הזמן ובעצם מצעירה את העור בעזרת פעולה זו. כמו כן, ללחות החדשה הקיימת בעור יתרונות רבים והיא מאטה את קצב היווצרות הקמטים, ממעיטה את הכתמים על העור ועוד.
  • יעילות הטיפול: חומצה היאלורונית הינה חומצה הפועלת בשיתוף פעולה עם הגוף ולכן מילוי קמטים בעזרתה הינו בין היעילים ביותר. כאשר אנו מזריקים לעור חומצה היאלורונית, אנו מגייסים גם את מערכות הגוף להתמודדות עם הקמטים ומצבו של העור, כך שקמטוטים קטנים יכולים להיעלם כלא היו וקמטים רציניים יותר ישתפרו בצורה משמעותית, כאשר גם רבים מהם יכולים להיעלם לחלוטין. תוצאה זו גם מחזיקה מעמד לאורך זמן ויש לחזור על הטיפול רק אחת לחצי שנה עד שנה וחצי.
  • תוצאה טבעית: חומצה היאלורונית משתלבת היטב בעור ובמערכות הגוף הטבעיות, כך שהיא נפרסת בצורה טבעית ואחידה בעור עצמו ונותנת לנו את התוצאות הטבעיות ביותר, כך שלא ניתן לזהות את הטיפול כלל מלבד השיפור הניכר במראה העור שניתן יהיה לצפות זמן קצר לאחר ביצוע הטיפול.

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית הינו הליך פשוט ויעיל

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית הינו הליך המתאים כמעט לכל אחת, ומתבצע בקלות ובמהירות על ידי רופא מוסמך לכך, כך שאנו יכולים ליהנות מהתוצאות תוך זמן קצר ללא ביצוע טיפול מזיק לגוף או מכאיב.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.