כל השיטות להעלמת קמטים

העלמת קמטים

כל השיטות להעלמת קמטים

הלחץ, המצב הבריאותי, העור הרגיש, החשיפה לשמש, עישון, תזונה לא נכונה ולעיתים פשוט גנטיקה וגיל מביאים איתם קמטים שיכולים להציק לרבים מאיתנו. העלמת קמטים היום היא טיפול שגרתי למדי, שמוצע על ידי מרפאות אסתטיות ומוביל לתוצאות נהדרות. כל אחת ואחד מאיתנו יכולים לבחור בטיפול שמתאים להם, לפי תקציב, מצב העור, נתונים בריאותיים ועוד קריטריונים.

מהן השיטות הנפוצות ביותר להעלמת קמטים כיום?

בוטוקס:

למרות שסבל במשך כמה שנים ממוניטין לא חיובי במיוחד, הבוטוקס כיום הוא טיפול משופר ומוקפד יותר שמבטיח תוצאות טובות בתהליך שהוא יחסית פשוט. הזרקות בוטוקס מאפשרות טיפול ממוקד בקמטים, טיפול שנשלט בעדינות על ידי הרופא המטפל. הטיפול מחזיק מעמד מספר חודשים ויש צורך לחזק אותו לאחר שהשפעת החומר מתפוגגת.

הזרקת בוטוקס נעשית בדרך כלל במהלך טיפול מאד קצר, שנמשך פחות משעה. במהלך הטיפול מזריק הרופא המטפל כמות מזערית של בוטוקס לאיזור הקמטים בפנים או בצוואר וממלא אותם בחומר הפעיל. המראה המתוח והצעיר נשמר לאורך כמה חודשים טובים. התהליך אינו כרוך בהתאוששות ארוכה.

תכשירים המכילים חומרים פעילים:

שוק הקוסמטיקה רווי תכשירים שמבטיחים לנו להעלים את הקמטים ולהצעיר את העור. חשוב לעבור התאמה ובדיקה אצל קוסמטיקאית או מומחה לרפואה אסתטית לפני שמתחילים להשתמש בתכשיר מסויים כדי להבטיח שהוא יהיה יעיל.

בדרך כלל תכשירים שנמכרים במרפאות מתמחות או אצל קוסמטיקאיות מקצועיות עדיפים על פני מוצר מהמדף בחנות הפארם. בדיקה מוקדמת, אבחון והתאמה של מוצר לצרכי המטופל חוסכת בסופו של דבר כסף על תכשירים שלא יביאו לתוצאות הטובות ביותר.

טיפולי פנים באמצעות מכשור לייזר:

טכנולוגיית הלייזר מוכיחה את עצמה כאחת הטכנולוגיות המוכרות והיעילות ביותר לטיפולים אסתטיים. גם בתחום הצערת הפנים וטיפול בקמטים ישנם היום מכשירים מקצועיים ויעילים מאד שמבטיחים החדרה איכותית של חומרים פעילים אל העור, הצערה והחלקה שלו.

הטיפולים האלו יעילים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים בסדרה של טיפולים להיפטר מהקמטים ולשמור על מראה אסתטי ומטופח לאורך זמן. למרות שמדובר בהשקעה לא קטנה, בהתאם למצב העור ולמצב הקמטים, עדיין במקרים רבים ההשקעה משתלמת לטווח הארוך.

בכל הקשור לטיפולים בלייזר כדאי לוודא שאתם פונים למרפאה אסתטית איכותית, עם ניסיון רב ככל הניתן בתחום הלייזר. חשוב לעבור אבחון אצל רופא מוסמך וליצור תוכנית טיפולים אישית שתסתמך על מצב העור שלכם.

הזרקת שומנים:

טיפול שהיה נפוץ בעבר אך כיום פחות מוצע לטיפול בהעלמת קמטים, בעיקר בשל מורכבותו והסיכונים שהוא עשוי להביא איתו. התהליך כולל לקיחת שומנים ממקורות שונים בגוף, לעיתים מאיזור הישבן והירכיים והזרקת השומנים לתוך הקמטים. תהליך זה נשמע אולי פשוט אבל מדובר בהליך מסובך יחסית שיש לו לא מעט תופעות לוואי, בין היתר סכנות של זיהומים, נפיחויות והתאוששות ארוכה וקשה.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply