כך תנקי ותחפפי את הפאה בעצמך ללא עלות

מי שלא רוצה לבקר בסטודיו לעיצוב פאות ועדיין לשמור על מראה נקי ומתוחזק של תחליפי שיער יכולה לעשות זאת בעצמה. הנה כמה דרכים להשיג את המטרה:

פאות טבעיות

כך תנקי ותחפפי את הפאה בעצמך ללא עלות

מי שלא רוצה לבקר בסטודיו לעיצוב פאות ועדיין לשמור על מראה נקי ומתוחזק של תחליפי שיער יכולה לעשות זאת בעצמה. הנה כמה דרכים להשיג את המטרה:

א. ניקוי פאות תקופתי – הסוד לשמירה על מראה הפאות הוא להקפיד על ניקוי תקופתי. יש לחפוף את הפאות אחת לחודש לפחות, עם עדיפות לחפיפה אחת לשבועיים. ניקוי וחפיפה מחזירים לפאה את המראה המבריק ועוזרים לשמור על איכות חומרי הגלם. הניקוי חשוב לכל סוגי הפאות ובעיקר לאלו שמיוצרות משיער טבעי – פאות קאסטם.

ב. שמירה על הפאה מחוץ לשימוש – עוד טיפ חשוב לניקוי פאות הוא פשוט לשמור עליהן כשהן לא בשימוש. זה רלוונטי בעיקר כאשר מתקלחים, הולכים לישון או משתמשים בתחליפי שיער אלטרנטיביים. שמירה על הפאה מחוץ לשימוש הרגיל תוכיח את עצמה בטווח הקצר והארוך.

ג. חפיפה עדינה – חפיפה נכונה של הפאה תמנע תלישת שערות ותעזור לך לחסוך בהוצאות על תיקונים ותחזוקה. בשלב הראשון שוטפים את הפאה במים קרים, בשלב השני חופפים אותה עם שמפו ייעודי ובשלב השלישי משתמשים במרכך. לאחר מכן שוטפים היטב את הפאה במים פושרים ומקפידים על ניקיון יסודי.

איך מעצבים את השיער אחרי ניקוי פאות?

המטרה העיקרית של ניקוי פאות היא כמובן לשדרג את מראה השיער. כתוצאה מכך, יש להקפיד לעצב את השיער מיד אחרי הניקוי. אחרי החפיפה למשל אפשר לעצב את הפאה בצורה עדינה ולגוון את התסרוקת הרגילה. במידה ויש שביל תפור עם השערות בפאה, חשוב לא להרוס אותו. מנגד, יש פאות שבהן ניתן לעצב את השביל מחדש. אלו פאות בעלות שזירת רשת תחרה קדמית והן גם נחשבות עמידות יותר בהשוואה לפאות אחרות.

ניקוי פאות דורש ממך השקעה של זמן אבל הוא שווה את המאמץ. לאחר הסירוק תוכלי לייבש את הפאה באמצעות מייבש שיער, או אפילו להשתמש במחליק או מסלסל. כאן הטיפ הוא להיזהר שלא לחרוך או לשרוף את הפאה. בכל מקרה של התלבטות תוכלי להתייעץ עם אנשי מקצוע או לקרוא טיפים נוספים באתרי האינטרנט.

המאמר בשיתוף עם פאות רמי

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply