יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף – להשיג את החיוך המושלם

כולם מבקשים לעצמם חיוך מושלם, לבן ויפה. החיוך הוא הדבר הראשון שאחרים רואים כשאנו מחייכים, וכשאדם לא מרוצה מהחיוך או ממצב השיניים שלו, יעשה כל שביכלתו כדי להסתיר אותן – גם אם לא במודע. יישור שיניים שקוף הוא אחת השיטות המתקדמות, הנפלאות והידידותיות ביותר ליישר את השיניים וליהנות מחיוך זוהר ונפלא! 

יישור שיניים שקוף – מדוע?

אם גם אתם מעוניינים להתחיל תהליך יישור שיניים באמצעות גשר שקוף (כלומר יישור שיניים שקוף בשמו הנוסף), סביר להניח ששאלתם את עצמכם שאלות רבות בנוגע לתהליך ההתקנה של הגשר, באיזה גיל אפשר להתחיל ומה בעצם קורה לאחר התקנת הגשר. ומה לגבי סיכונים ודרכי המניעה?

ראשית, נסביר שהשיטה לא כרוכה בסיכונים. אמנם תוך כדי טיפול, המטופל עלול לחוש אי נוחות נקודתית מכיוון שהגשר פועל. כידוע, מטרתו ליישר את השיניים, והתזוזה האיטית מאוד שלהן תורגש כמעין לחץ מקומי. לא משהו שמפריע לתפקוד היום יומי או גורם לכאבים. בנוסף, ליישור השיניים השקוף יתרונות נוספים:

  • בלתי נראה – כששומרים על הגיינת הפה ונקיונו, הגשר כמעט ואינו נראה. 
  • לא מורגש – מלבד לחץ מקומי אותו הזכרנו קודם, המטופל לא יחוש כאבים והגשר לא יפריע לתפקוד ביום יום.
  • התאמה אישית – לכל מטופל מבנה פה ושיניים משלו, כך שהגשר השקוף יהיה מותאם באופן מושלם לכל אחד והמבנה המיוחד שלו.
  • גמישות הטיפול – ניתן להסיר את הגשר בקלות בכל זמן על מנת לאכול, לצחצח שיניים, ועוד. 
  • תוצאות מהירות – בתוך זמן קצר כבר תראו תוצאות ותוכלו לחייך כמו שתמיד חלמתם!

שקוף שהחיוך שלכם מושלם

אם אתם עדיין חוששים, אל דאגה, זה לגמרי לגיטימי! כעת עליכם למצוא רופא שיניים שמכיר מקרוב את השיטה, ולבחון בעצמכם את שיטת העבודה, היחס למטופלים, הסבלנות שלו במענה על השאלות שלכם, ועוד. אל תהססו להגיע בעצמכם למרפאה ולראות את רמת הנקיון, שירותיות הצוות ושאר הקריטריונים שחשובים לכם. בסופו של דבר, יישור שיניים שקוף הוא אמנם תהליך פשוט וידידותי, אך גם כאן חשוב שהוא יתבצע על ידי גורם שאתם סומכים עליו לחלוטין.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.