טיפול פנים

טיפול באקנה (1)

טיפול פנים

קשה להצביע על נקודת הזמן הספציפית בה החל השינוי לרקום עור וגידים, אך השורה התחתונה ברורה כשמש: במציאות החיים של שנת 2016, בדומה לנעשה בעולם המערבי, הפכו טיפולי הפנים לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של מיליוני נשים. המילה "טיפול" עלולה להטעות, שכן נהוג לטפל בבעיה כלשהי, בעוד טיפול פנים כולל גם אלמנטים רבים של שימור, עיכוב ותחזוקה של עור הפנים של נשים וגם של גברים. אז הצטרפו אלינו למסע אל כל מה שרציתם לדעת על טיפול פנים.

טיפולי פנים הם שם כולל למגוון רחב של טכניקות טיפוח שונות, אשר מטרותיהן מגוונת ונעות בין טיפול בבעיות עור פנים שונות, שמירה ותחזוקה שוטפת, עיכוב סממני הזדקנות ובכלליות – שמירה על עור בריא וטיפול בעור שאינו בריא. קשת הטיפולים הקיימים רחבה במיוחד ומיועדת לנשים וגברים בכל הגילאים, גם כאלו שהתברכו בעור פנים "מושלם" ונטול פגמים. מרבית הטיפולים נטולי כאב לחלוטין, אורכים זמן קצר וההחלמה מהן, אם בכלל קיימת, אינה ממושכת. חשוב לציין ש-99% מהטיפולים כמעט נטולי סיכון לחלוטין, אך מומלץ לוודא את העניין לפני ביצוע הטיפול.

סוגי טיפולי פנים נפוצים

אילו טיפולים נחשבים לנפוצים ביותר? הנה רשימה חלקית בלבד: טיפול מטפח ומרענן, עשיר בוויטמינים ומינרלים המשלב ניקוי ראשוני, עיסוי, פילינג ומסכה. טווח מחירים נע בין 300 ל-350 שקלים; טיפול אנטי אייג'ינג לעור בוגר, המתבצע באמצעות מרכיבים שונים ביניהם תמצית רימונים, ג'ינסינג ועוד ואשר משפרים את מוצקות העור ומעניקים לו גוון אחיד ומראה בריא. העלות: כ-450 ₪; טיפול יופי באמצעות משי ("טיפול סילק"), שבמרכזו סיבי משי ביולוגים טהורים, אשר יוצרים הפחתה משמעותית ברמת הקמטים. תוספת של אנזימים מסירה תאי עור מתים, בעוד הוספת ויטמינים שונים מעניקה לעור מראה חלק ונעים. הנזק הכספי, לרוב, סביב 500 שקלים; ממשיכים לטיפול מיוחד לגבר במחיר שפוי של 350 שקל ובאיכות מוכחת, אשר מכיל, בין השאר, חומצת יין, פילינג, וויטמינים ופפטידים, המטשטשים עור רפוי ומעניקים לחות בריאה ומרעננת לעור הגברי. ישנם טיפולי פנים מורכבים יותר אשר נועדו לפתור בעיות עור כאלו ואחרות. חשוב להתייעץ עם רופא לפני טיפול מסוג זה.

טיפול פנים – החשיבות שבבחירת מטפלת

חשיבות בחירת קוסמטיקאית או אשת מקצוע כשמדובר בטיפולי פנים יקרה מפז. מרבית הפועלות בתחום טובות ומקצועיות, אבל הנזקים שאחת שאינה כזאת עלולה לגרום לעור הפנים שלכם, לעיתים, כמעט בלתי הפיכים. ערכו בדיקה מקיפה לפני הבחירה, וגם כשכבר בחרתם, אל תעצמו עיניים והבחינו באיכות המוצרים, בהשקעה שלה בטיפול ובתחושות שהיא יוצרת אצלך. ישנן מטפלות שיגיעו לביתכם בשמחה. יתרון נפלא! כמובן שקיימים פערי מחירים ואף די משמעותיים בין נשות המקצוע השונות. חשוב להיות ערים לכך ולא לבחור בהכרח באופציה היקרה ביותר. טיפול פנים, כי יופי אמיתי הוא כזה אותו מטפחים מבפנים.

/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.