טיפולי פנים

טיפול פנים תל אביב

טיפולי פנים

למה עושים טיפולי פנים ?

בשנים האחרונות אנו עדים לעליה במספרי הנשים והגברים אשר הפנימו את חשיבותה הרבה של שמירה על בריאות עור הפנים.
היות והפנים לא פעם מוזכרות כ" כרטיס הביקור " שלנו, (שכן, מראה ואופי הפנים משפיעים על הרושם הראשוני שמתקבל) בן אדם עם פנים יבשות ולא חיוניות, יראה לנו בדרך כלל הרבה פחות ייצוגי ומהימן מבן אדם עם עור פנים מטופח וחלק וכו' .
לא כולם התברכו בעור פנים חלק ובריא וכמובן שנזקי השמש והיום יום נותנים אותותיהם גם באלה שכן התברכו בעור פנים שכזה, לכן פונים כיום אנשים רבים לעזרתם של מטפלים מקצועיים המטפלים בשלל שיטות שונות ומציעים טיפולי פנים שונים ומגוונים על מנת לשפר ולתחזק את עור הפנים של מטופלים אלה.

אילו טיפולי פנים קיימים ולמי הם מיועדים ?

 • אנטי אייג’ינג – דבר ידוע הוא כי במשך הזמן ובעיקר בשל אורך חיינו בו אנו חשופים לשמש ולמפגעי זיהום אוויר מתמשך, וכן מן הלחצים המתמשכים נפגע עורנו (עם דגש על עור פנינו) ונוצרים בו קמטים, יובש וכתמים רבים.
  על כן רבים מאתנו פונים לטיפולי פנים מסוג אנטי אייג'נג, אשר מטרתם היא לטפל ולהעלים את הכתמים והקמטים שכבר נוצרו וכמו כן לספק הגנה ועיכוב של סימנים וקמטים חדשים שבעתיד.
  טיפולים מסוג זה נעשים במספר שיטות שונות כאשר עיקרו של הטיפול הוא שימוש בחומצות שונות על מנת להסיר את השכבה או השכבות הראשונות של העור ועידוד צמיחה של עור חדש ובריא, טיפול אנטי אייג'ינג מתאים במיוחד לנשים וגברים אשר סימני ההזדקנות כבר מתחילים להופיע אצלם ולכאלה שרוצים להימנע מהופעה של סימנים אלה.
 • מולטי ויטמין – טיפול מולטי ויטמין הוא טיפול שמטרתו היא הענקת מראה בריא ורענן לעור, טיפול המולטי ויטמין כמשתמע משמו עושה שימון במספר רב של ויטמינים, אותם מספיגים בעור הפנים לאחר טיפול פילינג ובכך הם מסייעים לצמיחה של עור חדש בריא וזוהר יותר. טיפולי המולטי ויטמין מתאים במיוחד לאנשים שסובלים מעור פנים פגוע וחסר ברק בעקבות עישון או מפגעי זיהום סביבתי.
 • טיפול פנים תל אביב לגבר – נכון הוא הדבר כי רוב האוכלוסייה אשר עוברת טיפולי פנים שונים מורכבת מנשים, אך ישנם גם גברים המודעים לחשיבותו של עור פנים בריא וזוהר שפונים לעזרתם של מטפלים מקצועיים על מנת לטפל בבעיה זו (מספרם של גברים אלה הולך וגדל מידי שנה).
  טיפולי הפנים עבור גברים הם מעט שונים היות ויש הבדלים פיזיולוגיים בין עור הפנים של הגבר לבין עור הפנים של האישה ובנוסף חווים הגברים בעיות נוספות בעקבות גילוח הפנים ועל כן יש להתאים טיפולים ספציפיים לעור הפנים של הגברים המגיעים לטיפול.
  טיפול הפנים לגבר הינו טיפול הפנים הבסיסי ביותר לעור הפנים אשר עבר התאמה ספציפית לעור הפנים הגברי, מטרתו העיקרית של טיפול זה היא הגנה על עוד הפנים של המטופלים מנזקי הסביבה , העישון והגילוח וכמו כן לספק מראה פנים זוהר ובריא יותר.
/ בלוג יופי וטיפוח

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.