טיפולי פנים נפוצים

טיפולי פנים נפוצים

הרבה נשים מחפשות טיפולי פנים שיסייעו להן להתמודד עם סימני הגיל. יש כאלה, בהחלט, רק חשוב שכל אישה תבצע את הטיפול שיסייע לה באמת. אז מהם טיפולי הפנים הנפוצים ולאיזה בעיות הם מתאימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

טיפולי אנטיאייג'ינג – שם כולל למגוון גדול של טיפולים, שמטרתם להתמודד בעיקר עם הקמטים ועם הכתמים השונים שעל עור הפנים. טיפולי אנטיאייג'ינג כוללים פילינג, שימוש במכשירי אינפרה אדום ובגלי רדיו, שימוש בקרמים שונים המתאימים לסוג של עור הפנים ועוד. כמובן שלכל מטופלת צריך להתאים את הטיפול שיעשה טוב לעור הפנים שלה, ולכן חשוב להתייעץ קודם לביצוע הטיפול עם קוסמטיקאית שמבינה.

  • העלמת נימים – טיפול מבוקש נוסף לעור הפנים הוא טיפול העלמת נימים. הרבה פעמים יש נימים אדומים שבולטים מעל פני העור ויוצרים מראה פחות אסתטי, וכדאי לדעת שיש היום דרך להיפטר מהם לצמיתות. הדרך להעלים נימים כוללת בדרך כלל מתן אנטיביוטיקה במקרים חריפים, כמו גם שימוש בטכנולוגיית האור באמצעות מכשיר IPL.
  • טשטוש כתמי פיגמנטציה – כתמי פיגמנטציה מכונים הרבה פעמים גם כתמי גיל, שכן הם נוטים לצוץ בגילאים המבוגרים. הטיפול בכתמים אלה יכול להתבצע באמצעות חנקן נוזלי כשמדובר בגוף, אולם כשמדובר בעור הפנים יש לבצע טיפולים שונים. הטיפולים המומלצים במצבים כאלה הם שימוש במכשירים המבוססים על טכנולוגיית הננו לייזר או פילינג עמוק, אשר תורמים מאוד לטשטוש הקמטים ולחידוש העור.
  • מיצוק עור הפנים – טיפולים לחידוש עור הפנים, היינו – לעידוד ההפרשה הטבעית של קולגן ואלסטין – שני החומרים החיוניים ביותר לחידוש העור, מתבצעים היום באופנים שונים, כאשר רוב הטיפולים מתבססים על טכנולוגיית ה"ליפט" – מתיחה של עור הפנים ללא התערבות כירורגית. חשוב מאוד לבצע את הטיפולים הללו רק אצל קוסמטיקאית המתמחה בחידוש עור הפנים ואשר יש לה את כל ההסמכות הנדרשות לשימוש במכשיר. את התוצאות אפשר לראות בדרך כלל כבר לאחר הטיפול הראשון, ואצל רוב האנשים לאחר 5-3 טיפולים, העור נראה הרבה יותר צעיר.
  • טשטוש צלקות – הרבה אנשים סובלים מצלקות בעור הפנים, בין אם כאלה שנגרמו בגלל חבלות שונות ובין אם כאלה שנגרמו בגלל "טיפול" לא נכון בפצעי אקנה. היום אפשר לטשטש מאוד צלקות שכאלה, באמצעות טיפולים שונים ביניהם טיפול בלייזר, פילינג והזרקה של חומצה היאלרונית, כאשר סוג הטיפול נבחר בהתאם למצב.

לסיכום: יש היום הרבה מאוד סוגים של טיפולי פנים שמסייעים להשיג מראה אחיד וצעיר יותר של העור. חשוב מאוד לבצע את הטיפולים רק אצל קוסמטיקאית המתמחה בטיפולי פנים ואשר מורשה לבצע אותם, כך שאם למשל מחפשים קוסמטיקאית לביצוע טיפולי פנים בצפון או בכל מקום אחר, חשוב קודם כל לבדוק שהיא אכן קוסמטיקאית מוסמכת ושהיא עושה שימוש אך ורק בחומרים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. בהצלחה!

 

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים