טיפולים למילוי קמטים והצערת העור

alonim-cosmetics

טיפולים למילוי קמטים והצערת העור

שיטות הטיפול החדשניות שיסייעו לך להראות צעירה ונטולת קמטים, בדיוק כפי שאת חולמת.

מי מאתנו לא חולמת על עור חלק ונקי מקמטים? לצערנו, כדי שזה יש צורך בשילוב בין שני גורמים. הראשון הוא גנטיקה משובחת והשני הוא להישאר צעירים לנצח. עד שלא תימצא הנוסחה למלחמה בנזקי ההזדקנות, לא נותר לנו אלא להיעזר בטיפולים קוסמטיים, המאפשרים להצעיר את העור ולשפר את מראה הקמטים בדרכים שונות.

פנים צעירות

כיצד נראות פנים צעירות? פנים במראה צעיר הן פנים חלקות, עם עור מתוח, ללא קמטים ודלדול של העור באזורים שונים כמו עפעפיים או סנטר. לעתים עם השנים, העור נהיה רפוי והנפח יורד, וזה גורם לצניחת גבות וטשטוש קווי המתאר הטבעיים של הפנים. כדי לשפר זאת, ניתן לעבור טיפול הרמת גבות ומתיחת פנים.

הרמת גבות מתבצעת במטרה לשוות לפנים מראה חיוני, צעיר ובריא, בשיטות טיפול קוסמטיות שונות שאינן כרוכות בסכין ניתוחים או בהרדמה. למעשה, יש דמיון רב בין שיטות הטיפול להרמת גבות לבין שיטות טיפול למילוי קמטים, כמו שימוש בחומצה היאלורונית ובוטוקס.

טיפולים קוסמטיים למילוי קמטים

אחת משיטות הטיפול הקוסמטיות הנפוצות ביותר למילוי קמטים, היא באמצעות הזרקת חומרים מסוגים שונים, כאשר כל חומר פועל בצורה שונה. אם ניקח לדוגמה את החומרים המבוססים על חומצה היאלורונית, הרי שהמטרה של החומר היא למלא את הנפח שנעלם ולעודד יצירה של תאי קולגן ואלסטין חדשים בשכבות העור. לעומת זאת, הזרקה של בוטוקס נועדה לשתק באופן זמני את השרירים ועל ידי כך למתוח מעט את העור ולטשטש את הקמטים.

שיטת טיפול נוספת למילוי קמטים, היא באמצעות שימוש בחוטים נספגים. חוטים אלו מוזרקים בזוויות שונות לאזור הטיפול המבוקש, כאשר הרופא מותח את החוט ומעסה את הפנים עד לקבלת התוצאה הרצויה. מלבד העלמת קמטים, החוטים מאפשרים לרופא גם לפסל אזורים שונים בפנים, כמו לחיים וסנטר.

כיצד ניתן לשפר את תוצאות הטיפול?

בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שפותחו עם השנים, לא צריך להסתפק רק בהזרקת חומרי מילוי כדי להצעיר את עור הפנים ולהעלים קמטים. יש מכשירים וטכניקות טיפוליות שונות, שניתן לשלב עם חומרי המילוי או חומרים אחרים, במטרה למקסם את תוצאות הטיפול.

מזותרפיה וגלי קול, אלו דוגמאות לשתי שיטות טיפול המאפשרות לשפר את האפקט של הזרקת חומרי מילוי ולסייע לחומרים מזינים לחדור לעומק העור ולחולל שינוי אשר בסופו תצאי מן המרפאה עם עור בריא, צעיר וללא קמטים.

 

 

/ Uncategorized

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply