הרמת ריסים

הרמת ריסים

הרמת ריסים

לטובת מי שלא מכיר ולא יודע מהי הרמת ריסים, זהו למעשה טיפול שתוצאותיו ריסים ארוכים יותר וכן סילסול לצורה יפה. הטיפול מחולק ל 4 שלבים ולמעשה מכיל 3 תמיסות שונות שלכל אחת תפקיד משלה:

שלב א – שימוש בתמיסה המבצעת הרמה של הריס וכך, ניתן לבצע לריס מתחיה וסלסול לעיקול הרצוי ולמראה המבוקש.

שלב ב – באמצעות תמיסה נוספת מקבעים את הצורה הרצויה של הריס. זה מה שמשאיר אותו בצורתו החדשה לאורך זמן.

שלב ג – שימוש בתמיסה שמרככת את שיער הריסים. למעשה מחזירה אותם למצב הטבעי שלהם מבחינת מגע וזה מונע מהריסים להיות קשים.

שלב ד – שלב זה בדרך כלל אינו מחייב אלא נועד למי שרוצה להוסיף צבע לריסים. בעזרת צבע מיוחד וייעודי ניתן להעניק גוון מחמיא כדי שהריסים יראו גדולים ויפים וכך גם העיניים.

הרמת ריסים – טרנד זמני או הדבר הבא?

עבור נשים רבות מראה העיניים הוא חשוב ביותר. החל מתכשירים, קרמים לאזור העיניים, ומוצרי איפור שונים, אזור העיניים ידוע בחשיבותו במראה החיצוני. זהו גם אזור רגיש מאוד ולכן עלינו להקפיד שאנו מטפלות באזור העיניים רק עם חומרים ומוצרים טובים שהוכחו כיעילים. החל מאזור הגבות, כלה בעפעפיים, ריסים – נשים רבות מתאפרות מידי יום ורוצות להעניק לעצמן מראה יפה וזוהר בהתאם לצורך. אך לצערנו, לא כולנו התברכנו בריסים מושלמים, וכן הדבקה לא תמיד באה בחשבון. אם התמזל מזלנו מסקרה תעזור ותספיק אבל מה אם לא?. טיפול הרמת ריסים נועד להשתמש בריסים הקיימות ובאמצעות התמיסות לגרום להם להיות מעט בולטים יותר. נשים רבות מוצאות בטיפול הזה פתרון יעיל לבעיית הריסים ומרוצות ממנו מאוד. לטעמנו לא מדובר רק בטרנד חולף כי אם שינוי תפישה של ממש.

הרמת ריסים – סלסול ריסים לקראת אירועים ושמחות

הטיפול הוא טיפול קצר יחסית אורכו בערך כשעה, והיתרון בו שהוא לא כואב כלל וכלל. נשים רבות עושות טיפול כזה לפני חתונות כדי לקבל מראה זוהר, וכן פופולארי במיוחד בקרב כלות ביום חתונתן. אך כמובן היתרון הגדול של הטיפול זה שהוא מחזיק לאורך זמן. המראה החדש שלך ילווה אותן עוד זמן רב לאחר הטיפול ובזה היתרון שלו.
מעתה התחזוקה של הריסים תיקח ממך הרבה פחות זמן מאחר וכבר יהיה לך מראה מושלם.

 

השאירי פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת מאיזור מגוריך:

שם (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

/ בלוג יופי וטיפוח / Tags:

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply