הרבלייף דרך חיים – חיטוב זרועות וצמצום שומנים

חיטוב זרועות וצמצום שומנים – alonim-cosmetics.co.il

הרבלייף דרך חיים – חיטוב זרועות וצמצום שומנים

חברת "הרבלייף" העולמית, אוהבת מדי פעם לעדכן אותנו בעובדות ודרכים מעניינות שיסייעו לנו לשמור על כושר ומראה הגוף. הפעם, הבאנו לכם מאמר שיעסוק כולו בחיטוב הזרועות ובפרט, אזור היד האחורית שכל כך חשוב לאנשים רבים

מה הבעיה?

ככלל, קיימות שתי בעיות עיקריות: האחת, הצטברות שומנים אשר "מסתירים" את חיטוב הזרוע, במידה והאזור אכן מחוטב. הבעיה השניה היא הידלדלות השריר באזור. שי התופעות הנפוצות הללו הופכות את אזור היד האחורית לכל כך מוכר מבחינת הנטייה למה שאנו אוהבים לכנות "מדלדל" ונוסף על כך, קיימת גם השפעת הגיל והשנים שיכולים להשפיע לרעה על חיטוב האזור. סמנתה קלייטון, סמנכ"ל כושר ותזונה בחברת הרבלייף העולמית, מעידה על הבעיה וממליצה לחזק ולעצב את שרירי היד האחורית. אז כיצד עושים זאת?

בואו נתחיל עם "מה לא לעשות"

  1. שימו לב שאתם לא עובדים בטעות עם הגב

מעבר לסכנה הטמונה במאמץ לא נכון של אזור הגב ועמוד השדרה, כדי לחטב את הזרועות צריך מטבע הדברים לעבוד איתן ולא עם הגב. אולם, חלקנו נוטים להתבלבל, בייחוד הלא מיומנים שבניינו אז כדאי לשים על כך דגש.

  1. שימו לב שטווח התנועה שלכם אכן מלא

לכל תנועה שאתם עושים יש מה שנקרא "טווח תנועה". אם אתם לא יודעים בדיוק מה זה, הקפידו להיעזר במדריך או מדריכת כושר, לפחות בהתחלה, כדי שאלה ינחו אתכם באשר לדרך הנכונה

אז מה כן לעשות?

הרבלייף מסבירים: ראשית, עלינו לנסות ולהוריד את השומנים. כאמור, השומן יכול להסתיר על השריר ואף במשך המן, ליצור את המראה ה"מדלדל" ולכן, יש להתאים לעצמכם קודם כל תפריט נכון בעל גירעון קלורי.

שנית, יש להתמקד בתרגילי חיזוק דווקא של השריר המדובר, כגון: כפיפות מרפקים, פוש אפ צר ועוד. למי שלא יודע כיצד עושים זאת, התחילו בהשענת כפות הידיים על ספסל, כשאר הגוף שלכם בצורת אלכסון. לאחר מכן, כופפו וישרו בהתאמה את המרפקים, תוך הקפדה על אי-נעילתם. מומלץ לחזור על הפעולה כ-15 פעמים, ל-3 סטים. בנוסף, נסו מנח פלאנק, תך כיפוף המרפקים ויישורם ללא נעילה. אגב, מוצלץ לא להסתמך על ההסבר הזה ולבקש ממדריכי כושר מקצועיים לסייע לכם בכך. מעבר לזה, חשוב לעבוד על תרגילי אירובי וכוח, כחלק משגרת יומכם.

 

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.